Site Rengi

Doğal Tarım Ürünleri Standı

Min. 30 Adet
Doğal Tarım Ürünleri Standı

Doğal ürünler, özellikle kozmetik sektöründe olduğu gibi, gıda sektöründe de çok tercih edilmektedir. Şehrin karmaşasından, gürültüsünden, kirliğinden insanlar kaçmak istemektedirler. Bu şehirde tüketilen ürünler için de geçerlidir. Belki de psikolojik olarak doğal ürünler tüketmek, fizyolojik açıdan olduğu gibi yine sağlıklı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Görselini gördüğünüz Tarım Ürünleri Standı bu açıdan düşünüldüğünde malzeme seçimi ile öne çıkmaktadır. Ahşap tıpkı üzerinde sergilenen ürünler gibi, topraktan gelir. Ambalajlı ürünlerin de ahşap üzerinde sergilenmesinde herhangi bir sakınca yoktur.

FMCG sektöründe marketlerde , sütlük reyonu, kuru gıda reyonu, kahvaltılık reyonu gibi bir çok ürünün toplu sergilendiği yerler vardır. Markalar ise, bu toplu teşhirlerin arasında hem ön plana çıkmak, hem de markete ekstra raf sağlamak amacıyla bu tip standlar ile sahada görünmek isterler. Her şeyden önce; header, raf önü görsellik alanları ile beraber, marka bu teşhirlerle noktada görünürlüğünü arttırmaktadır.

Dizayn Olarak Tarım Ürünleri Standı:

Konu tasarım olarak değerlendirildiğinde, bu çalışma üzerinde konuyu şu şekilde anlamak daha sağlıklı olacaktır. Bazı firmalar markalarına özel teşhirler üretirken, bazı firmalar da toplu şekilde ürünlerini sergilemek isteyebilirler. Bir gıda firması salça, zeytinyağı, reçel, soslar bir arada bulunabilirler. İşte teşhir stratejisi bu olduğunda, ürüne gönderme yapmak yerine farklı bir yol izlenmelidir. Örneğin; marka sergilediği baharattan sabuna kadar, doğallık mesajı vermektedir. Bu nedenle ahşap stand seçimi  malzeme açısından oldukça yerinde olacaktır.

Yine farklı ürünlerin sergilenmesi açısından; bu teşhirler ya geometrik olarak ya da hacimsel olarak çok fazla ürünü sağlam bir yapı içerisinde almaları gerekmektedir. Sağlam olmaları taşıyacağı ürün ağırlıkları ile ilgilidir. Bu tasarımda ise bu yükü baza üstü raf çekmektedir. Baza standın statiği açısından düşünüldüğünde, bu teşhirde en güçlü raftır. Zemine yakın olması dışında, sağlam bir kaidenin üzerinde durmaktadır.

Ürün markaya özel bir teşhir standı olup, Zeytin satış Standı, Ahşap Bakliyat Kovası gibi Gıda Teşhir Ekipmanları ile karıştırılmamalıdır. O tip teşhirler üzerinde yine marka görselliği sağlanabildiği halde, birbirini tekrar eden ama doğru çözümler oldukları unutulmamalıdır. Sahada tekrar eden sorunlara, yaşanmış deneyimlerle beraber genelde deneme-yanılma yöntemi ile pratik sonuçlar ortaya koyan teşhirlerdir.

Ayaklı Ahşap Stand ihtiyaçlarınız için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

PR çalışmaları, gala geceleri, bayii toplantıları ve kurumsal toplantılar, reklam ve fuar etkinlikleri gibi tüm organizasyonlar için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz.

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.