Site Rengi

25×25 İç Mekanı LEDli Tabela

25×25 İç Mekanı LEDli Tabela

Lugano Caffe için tasarımını sağladığımız 25 x 25 iç mekanı LEDli tabela birden fazla malzemenin kullanılması ile tasarlanmıştır. Tabelalar, hayatımızın hemen hemen her noktasında karşımıza çıkan yönlendirici ve bilgilendirici araçlardandır. İç mekan tabela kullanımları genellikle mağazalarda ve kafelerde karşımıza çıkar. Tıpkı ürün teşhir standlarında olduğu gibi tabelalarda da kullanım her geçen gün giderek artmakta ve çeşitlilik çoğalmaktadır. Farklı tasarım ve modellerde dikkat çekici tabelalar yerini çok alternatifli farklı araçlarının birleşmesi ile sunulan görsel şovlara bırakmış durumda. Özel tasarımlar, ışıklandırmalar ve hatta ses kullanımı ile dikkat çekiciliği arttırmakta ve reklam potansiyelini güçlendirmekte. Lugano Caffe için daha önce de iç mekan ve dış mekan tabelaları tasarımı gerçekleştirmiştik. 25 x 25 iç mekanı LEDli tabela tasarımında neler yaptık hangi aşamalardan geçtik proje incelemesi başlığı altında görebilirsiniz

25×25 İç Mekanı LEDli Tabela Proje İncelemesi

  • İç mekanda kullanılmak üzere tasarladığımız tabela 25x 25 ölçülere sahiptir.
  • 25×25 İç Mekanı LEDli Tabela tasarımında uzun soluklu kullanım hedefimiz vardır. Bu sebeple; birden fazla özelliğe sahip malzeme ile birlikte bir kullanım sağlamayı tercih ettik. Akrilik, alüminyum, polietilen-polimer, polikarbonat, termo plastikler gibi pek çok malzemenin özelliklerinden yararlandık. Kullandığımız bu malzemeler ile ürün daha uzun ömürlü ve en üst kalitede hale getirilmiş oldu.
  • Tabelanın diğer tabelalardan öne çıkmasını ve fark edilir bir dizayna sahip olmasını sağlamak için aydınlatma kullanımını tercih ettik. Işık sistemine uygun şekilde tasarladığımız iç mekan tabelasında LED aydınlatmalar kullandık. Işıklandırma sayesinde dikkat çekiciliği arttırırken aynı zamanda 7/ 24 aktif kullanım imkanı sunan fonksiyonel bir tabela tasarımı sağladık.
  • Montelemesi oldukça hızlı ve pratik olan 25×25 İç Mekanı LEDli Tabela ile hem zamandan hem de efordan tasarruf edilmesini sağladık.
  • Duratrans baskı kullanılarak tasarlanmıştır.
  • Duvara monte veya yapıştırmalı olarak kullanılabilmektedir.

Duratrans Baskı Nedir?

25×25 İç Mekanı LEDli Tabela tasarımımızda kullandığımız bir teknik olan duratrans baskı nedir ve özellikleri nelerdir.. Duratrans, bir teknik tanımdan ziyade zihinde ürünle özdeşleşmiş olan bir marka ismidir. Piyasada ışık geçiren tüm ürünlere duratrans ismi verilmektedir. Bu sebeple; ışık geçiren bir dijital baskı filmine uygulanmış ve ışıklı bir kasaya yerleştirilmiş olan baskıların tamamına duratrans baskı adı verilmektedir.

Yüksek kaliteye sahip olan duratrans malzemeler Polyester hammaddesinden üretilmektedir. Ve üzerlerinde renklerin kontrastını kaybetmeden ışık ile çok canlı ve renkli sunumlar yapabilecek kimyasal katman sıvanır. Bu katman sayesinde çok miktarda mürekkep dağılmadan hızlı bir şekilde kuruyarak içeri hapsedilir. Mürekkeple baskı oranı arttıkça pigment oranı da artar. Böylelikle ışık içinden geçtiğinde o kadar doygun ve canlı bir görünüm ortaya çıkmaktadır. Tüm tabela modellerimize ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.