Site Rengi

SAKK Bread Ovens Truss Standı

SAKK Bread Ovens Truss Standı

En büyük ekmek üretim hatlarından biri olan SAKK Bread Ovens için tasarımını gerçekleştirdiğimiz SAKK Bread Ovens Truss Standı, farklı ve dikkat çekici bir tasarıma sahiptir. Modüler stand kategorisinde yer alan Truss standı kullandığımız bu tasarımda, firma ve markanın en etkin ve verimli biçimde sergisini gerçekleştirmesini hedeflemiştir.

Reklam, satış, pazarlama alanlarında yol almak isteyen; sektördeki yerini korumak isteyen ve her daim varlık göstermek isteyen marka ve firmaların tercihi olan stantlar, geniş bir pazar piyasasının içerisinde bulunuyor. Özgün, dikkat çekebilen, kaliteli ve şık tasarımlar temsil ettikleri isme fayda sağlarken aynı zamanda satışlar üzerinde de büyük etki yaratıyor. SAKK Bread için özel olarak tasarladığımız SAKK Bread Ovens Truss Standı tasarımında neler yaptık, nelere dikkat ettik Proje İncelemesi başlığından görebilirsiniz.

SAKK Bread Ovens Truss Standı Proje İncelemesi

  • SAKK Bread, kıtalar arası üretim sağlayan ve bulunduğu sektörde en önemli olan firmalardan biri. Firmanın vizyonuna uygun, net ve belirgin çizgilerin hakim olduğu bir stand tasarımı hedeflemiştik. Kullandığımız renkler, kullanım alanları ve tercih ettiğimiz modüler dizayn ile bu hedefimize ulaşmayı başardık.
  • 99m2 alan ile, geniş ve ferah bir alanı kaplayan ve aynı zamanda dikkat çekiciliği üst düzey olan bu stantta pek çok farklı noktanın üzerinde özenle durmaya dikkat ettik.
  • Stand ziyaretçilerinin rahat ve keyif alabildikleri bir ortamda vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla stand içine yerleştirdiğimiz dörder sandalyeden oluşan dört masa takımı bulunmaktadır. Masalar cam, sandalyeler deri özelliklerini taşımaktadır.
  • Truss standın dört kolonuna yerleştirdiğimiz 65 inç  Led Tv’ler ile görsel sunumu ve estetik görünümü arttırdık.
  • SAKK Bread Ovens ismini ve logosunu standın dört cephensine de yerleştirdik. Böylelikle ilk hedefimizi destekleyerek komplike bir görüntü kazandırdık.
  • SAKK Bread Ovens Truss Standı aydınlatmaları beyaz ve boğuculuktan uzak bir görünüm elde edilecek şekilde tercih edilmiştir.
  • Stantta bulunan her detayın Sakk Bread ismini yansıtmasını hedeflemiştik. Bu sebeple en küçük ayrıntılara kadar her alanda bu hedefi gerçekleştirmek için çalışmalar sağladık. Kolon giydirmelerini likralı baskılı kumaş tercih ederek temsil ettiğimiz ismin göründüğü alan sayısını arttırdık.
  • Kilitli Kapalı Oda 250cmX150cmX350cm
  • Broşürlük, sıcak ve soğuk su haznesi bulunan sebil ve mini buzdolabı SAKK Bread Ovens Truss Standında yer almaktadır.
  • Tüm Truss Stand Modelelerimize ulaşmak için tıklayınız.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.