Site Rengi

Detay Renkli Rüzgar Gülü Standı

Min. 35 Adet
Detay Renkli Rüzgar Gülü Standı

Orzax İlaç Firması için tasarımını gerçekleştirdiğimiz Detay Renkli Rüzgar Gülü Standı premium ürün teşhir araçlarından biridir. Ayaklı ada stant olarak kullanılan detay renkli rüzgar gülü standı birden fazla malzemenin bir arada kombinasyonu ile sağlanmıştır. Firmaya uygun ve sergilenecek ürünleri en iyi şekilde teşhir eden bu tasarımda pek çok noktaya ekstra özen göstererek dikkat ettik.

Ürün teşhir stantları her geçen gün hayatımızın her alanında karşımıza çıkmakta ve pazarda kullanılan reklam araçları arasında ilk sırada gelmektedir. Hem uzun ömürlü kullanım imkanı sunması hem de fiyat performans açısından daha iyi bir aracın bulunmaması  ürün teşhir stantlarının kullanımının geliştirilmesine ve üretimin artmasına olanak sağlamıştır. Marka ve firmalar için kişiselleştirilmiş ürün teşhir stantları ne kadar profesyonel ve dikkat çekici olursa ürünün sektöre tutunması ve sektörde beklenen ilgiyi görmemesi de paralel olarak artacaktır. Detay Renkli Rüzgar Gülü Standında neler yaptık hangisi stant tipini kullandık ve hangi aşamalara dikkat ettik proje incelemesi başlığında görebilirsiniz.

Detay Renkli Rüzgar Gülü Standı Proje İncelemesi

 • Ada (orta) stand olarak tasarladığımız detay renkli rüzgar gülü standı, bir ilaç firmasına ait olan ürünleri sergilemek için premium teşhire sahiptir.
 • Metal, pleksi ve ahşap malzemeleri kullanarak tasarlanmıştır. Oldukça dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptir.
 • Gerekli durumlarda hem iç mekan hem de dış mekanda sergilenmek için uygundur
 • Duvara dayalı olarak kullanılması tasarımının görsel verimliliğini düşüreceğinden kaynaklı sahada kullanılması detay renkli rüzgar gülü standı için daha uygundur.
 • Detay Renkli Rüzgar Gülü Standı her ne kadar Orzax firmasına özel kişiselleştirilmiş olarak tasarlansa da aynı modele sahip bir stant yalnızca eczanelerde değil; kozmetik mağazalarında, alışveriş merkezlerinde, aksesuar mağazalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir.
 • Toplamda dört rafa sahip olan bu stant modelinde raflar irili ufaklı fark edilir bir dizayn içinde tasarlanmıştır
  metal malzemeden üretilen ve yaprak şeklinde olan destek ile Orzax firma logo ve ismini en görünür biçimde yerleştirdik.
 • Detay renkli rüzgar gülü standında hedefimiz maksimum düzeyde dikkat çekmek ve firmaya en uygun tasarımı gerçekleştirmekti. Firmanın logosunu ve firma renklerini stand üzerinde kullanarak bütüncül bir görünüm kazanırken her detayın Orzax firmasını yansıtmasına dikkat ettik.
 • Tutucu konstrüksiyonu metal malzemeden, rafları pleksi malzemeden,  Orzax logosunun bulunduğu cephe destek kısmını ahşap malzemeden kullandık.
 • Stand modeli ön plana çıkarmak ve dikkat çekiciliğini arttırmak için ilk bakışta odak noktası olan alanlardan birinde aydınlatma kullanmayı tercih ettik. Görsel alana yerleştirdiğimiz LED aydınlatmalar ile stantta parlak ve dikkat çekici bir görünümü elde ederken, standın günün her saati aktif olarak kullanılabilmesini sağladık.

Orta (Ada) Stant Kullanımı

Detay Renkli Rüzgar Gülü Standı tasarımının da sağlandığı bu stant tipleri mağaza, market ve bunlara benzer ticari alanlarda teşhir alanı oluşturabilen stand türleridir. Mağazaların farklı alanlarında birbirinden farklı birçok ürünün sergilenmesi ve satışı konusunda oldukça etkin bir kullanım sunmaktadır. Ada stantlar, bulundukları alanda özgün ve fark edilir bir duruş sağlar. Kullanışlı, sağlam, ergonomik yapısı ve şık tasarımları ile firma ve markaların sıklıkla tercih ettiği stant türleridir.

Tekerlekli olarak kullanılma avantajları sayesinde, istenilen şekilde rahatça konumlandırılabilme özelliği sağlar. Tercihe ve kullanımına göre raflı ya da askılı olarak tasarlanabilir. Bazı stant tasarımlarında hem raflı hem de askılı olarak tasarım sağlanabilmektedir.  Orta standlar, kozmetik, eczane, market, kırtasiye, giyim mağazaları gibi birçok yerde dikkat çekici, ferah ve şık tasarımları ile sağladığı avantajlardan kaynaklı sıklıkla tercih edilen güçlü imaj stantlarıdır.

Detay Renkli Rüzgar Gülü Standının da yer aldığı ayaklı stantlar ise, farklı ölçü, renk ve modelde çok çeşitli malzemelerden üretilebilen stand türleridir.  Kullanılacak alanın orta yerine, vitrin, köşe, mağaza ortası, masa üstü, tezgah üstü ve benzeri birçok alan için rahatlıkla kullanılabilecek stand türleridir. Fiyat- performans açısından sıklıkla tercih sebebi olan bu standların fiyatları; istenilen boy ve ölçülere göre belirlenmektedir. Aynı zamanda kullanılan malzemelerin de fiyat üzerinde belirgin etkileri vardır.

Ayaklı stand, satış ve pazarlama konusunda özellikle mağaza, market, kozmetik, eczane, kırtasiye ve benzeri türden perakende işi yapan firmalara yönelik büyük avantajlar sunmaktadır. Tüm ayaklı stand modellerimizi görmek için tıklayınız. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.