Site Rengi

Ahşap Matara Standı

Min. 40 Adet
Ahşap Matara Standı

Ahşap Matara Standı, Ceren Kırtasiye için üretmiş olduğumuz kişiselleştirilmiş ürün teşhir araçlarında biridir. Kırtasiyelerde, marketlerde, alışveriş merkezlerinde, oyuncak mağazalarında ürün teşhir amaçlı fonksiyonel olarak kullanılabilecek sanatlardandır. Farklı malzemelerin bir arada kombinasyonu ile tasarlanan, ana malzeme olarak ahşap kullanılan bir ürün teşhir standıdır. En büyük avantajlarından birisi duvara dayalı kullanılabileceği gibi, Ada (orta) stand olarak da kullanılabilmesidir. Ürün teşhir stantları pek çok firma ve marka için kullanılabilecek fiyat- performans açısından en güvenilir ve verimli araçlardandır. Ahşap Matara Standı, yalnızca matara ürünlerin değil, pek çok farklı ürünün sergilenebilmesi için uygun özelliklere sahip olmakla birlikte aynı kategoride bulunan diğer ürünler için de benzer kullanım özellikleri sunar. Ahşap matara standı tasarımında neler yaptık hangi aşamalardan geçtik nelerin üzerinde durduk proje incelemesi başlığı altında inceleyebilirsiniz.

Ahşap Matara Standı Proje İncelemesi

 • Ahşap Matara Standı tasarımında ürünün hitap ettiği kitleye en uygun tasarımı sağlamak birinci hedefimizdi. Bu hedef doğrultusunda hem marka ile uyumlu hem de potansiyel alıcılarla iletişimde olan bir tasarım sağlama hedefimizi gerçekleştirdik.
 • Beyaz ana rengin hakim olduğu zemin katı ile birlikte toplam dört adet raftan oluşan bir orta (ada) stand tasarımı gerçekleştirdik.
 • İki ön yüz kullandığımız bu stant modelimizde hem ön cepheye hem de arka cepheye hitap ettik. Ceren Kırtasiye isminin her alandan görünür ve dikkat çekici olması bizim için oldukça önemliydi. Bu stant üzerinde Ceren Kırtasiye ve bağlı markaları header’da kullandık. Böylelikle reklam ve pazarlamada doyuruculuğu esas alma hedefimize ulaşmış olduk.
 • Stant tasarımımız ada stant olduğundan kaynaklı değerlendirilebilecek alanlarımızı kısıtlamayarak stant yan cephelerinden yukarıdan aşağıya doğru logo kullanımı gerçekleştirdik. Bu kullanım tekniği duvara dayalı stantlarda da kullanılabilmekte. Ancak bu şekilde yapılması pek tercih edilmemektedir.
 • Ahşap Matara Standı raf önü tel kullanımı sağlamamız, sergilenecek ürünlerin skalasının artmasında büyük bir avantaj sağladı. Yalnızca matara değil, tüm cam şişelerin ve buna ek olarak birçok ufak ürünün sergilenmesine de olanak sağladı.
 • Kişiselleştirilmiş olarak tasarladığımız bu stant modeli pek çok farklı kategoriye hitap eden ürünlerin farklı mekanlarda sergilenmesi için uygun özelliklere sahiptir.
 • Ahşap Matara Standı, hem iç mekanda hem de dış mekanda kullanıma uygun olup, sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Orta Stand Kullanımının Avantajları

Ahşap Matara Standı, orta (ada) stand tasarımına sahiptir. Özellikleri ise..

Orta standlar mağaza, market ve genellikle benzeri ticari alanlarda, kendi başlarına apayrı bir sergi ve teşhir alanı oluşturabilen stand türleridir. Mağaza ve benzeri yerlerin farklı alanlarında, farklı kategorilerde çeşitli ürünlerin sergilenmesi ve satışı konusunda oldukça destekleyici stand türleridir.

Bu stand türleri bulundukları alana ferah ve farklı bir hava katmaktadır. Oldukça kullanışlı, sağlam, ergonomik yapısı ve şık tasarımları ile firma ve markaların sıklıkla tercih ettiği stant türleridir.

Bu stant türleri, istenirse tekerlekli olarak da kullanılabilmekte, böylelikle mağaza içerisinde istediğiniz yerde konumlandırma olanağı da sunmaktadır. Orta stantlar isteğe göre, askılı ve raflı olarak da kullanılabilir.

Orta standlar, kozmetik, eczane, market, kırtasiye, giyim mağazaları gibi birçok yerde dikkat çekici, ferah ve şık tasarımları ile sağladığı avantajlardan kaynaklı sıklıkla tercih edilen güçlü imaj stantlarıdır.

Ayaklı Stand Özellikleri

 1. Ahşap Matara Standı, ayaklı stand olup pek çok özellik barındırır. Bunlar..
 2. Ayaklı standlar, farklı ölçü, renk ve modelde çok çeşitli malzemelerden üretilebilen stand türleridir.  Kullanılacak alanın orta yerine, vitrin, köşe, mağaza ortası, masa üstü, tezgah üstü ve benzeri birçok alan için rahatlıkla kullanılabilecek stand türleridir.
 3. Ayaklı stand, satış ve pazarlama konusunda özellikle mağaza, market, kozmetik, eczane, kırtasiye ve benzeri türden perakende işi yapan firmalara yönelik büyük avantajlar sunmaktadır.
 4. Mağaza içerisinde herhangi bir raf veya benzeri bir malzemeye bağlı olmadan, tek başına sergilenecek ürün üzerine dikkat çekebilmesi en büyük özelliğidir.
 5. Ayaklı stand, vakum, enjeksiyon, cnc kesim, lazer kesim, kaynak, büküm, ofset baskı, serigraf baskı ve dijital baskı yöntemleri ile yapılabilir.
 6. Fiyatları tercih edilen malzeme, ölçü, adet ve boyutlarına farklılık göstermektedir.

Tüm ahşap stant modellerimize ulaşmak için Ahşap Stand Modelleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.