Site Rengi

Elips Kare Stand Enjeksiyon Stand

Min. 50 Adet
Elips Kare Stand Enjeksiyon Stand

Elips Kare Stand Enjeksiyon Stand, Bubu Kırtasiye için tasarladığımız monte ya da de- monte özelliği ile en çok tercih edilen ürün teşhir araçlarından biridir. Ürün teşhir amacıyla en yaygın olarak kullanılan araçlardan olan standlar, her ürün için farklı özelliklere sahip olarak tasarlanır ve üretilir. Farklı malzemelerin kullanılması ve zaman zaman farklı malzemelerin kombinasyonu ile istenilen stand modelini elde etmek mümkündür. Hedef kitlesi öncelikle çocuklar olan bu stand modelinde neler yaptık, malzemelerin ve standın hangi özelliklerini ön plana çıkardık bütün aşamaları Elips Kare Stand Enjeksiyon Stand Proje İncelemesi başlığı altında görebilirsiniz.

Elips – Kare Stand Enjeksiyon Stand Proje İncelemesi

  • Kırmızı rengi en dikkat çekici renkler arasında yer aldığından kaynaklı Bubu Kırtasiye’nin kendi renklerininin kullanımı sağladık. Böylece hedef kitle olan çocukların dikkatini çekmeyi amaçladık.
  • Toplamda dört adet raftan oluşan Elips – Kare Stand Enjeksiyon Stand, kırtasiye ürünlerinin sergilenebilmesi için ideal boyutlara sahiptir.
  • Duvara dayalı kullanılabileceği gibi ada (orta) stand olarakta kullanmak mümkündür. Üzerinde sergilenen ürünler hem ön cepheden hem de arka cepheden teşhir edilmektedir.
  • Ürün üst ön kısmında alınlık kullanılmıştır. Bubu Kırtasiye logosunun yer aldığı bu alan, estetik ve şık bir görünüm kazandırmıştır.
  • Elips Kare Stand Enjeksiyon Stand alt ön kısmında Bubu Kırtasiye görsellerine yer verilmiş ve stand kişiselliştirme tamamlanmıştır.
  • Stand, yalnızca bir ürün ile uyumlu değil, pek çok kırtasiye ürünü ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Hem iç mekan hem de dış mekan kullanımlarına uygundur.
  • Kurulum ve nakliyesi basit ve pratiktir. Hem zamandan hem de efordan tasarruf sağlayan bu stand modelini, kullanılacak alanda da tercihe göre yer değişikliği yapmak kolaydır.
  • Tamamen fonksiyonel olması ile birlikte fark edilir bir dizayna sahip olan mini elips stand tasarımında raf önü tel kullanılmıştır.
  • Raf önü wobbler kullanımı ile en ufak ürünlerin bile rahatlıkla sergilenebilmesi amacına ulaşılmıştır.
  • Elips Kare Stand Enjeksiyon Stand baskıları iç mekan laminasyonlu dijital baskı yöntemi ile uygulanmıştır. Laminasyon baskı kalitesi ve dayanıklılık süresi daha fazladır. En sık tercih edilen ve akla ilk gelen yüzey kaplama malzemelerinden biridir.

Enjeksiyon Stand Üretimi ve Özellikleri

Enjeksiyon stantlar çeşitli kalıplar kullanılarak üretilmektedir. Plastik ham madde eritilerek çelik bloklara işlenen boşluklara doldurulması şeklinde üretimi gerçekleştirilmektedir.

İstenilen modele göre öncelikle enjeksiyon stand için kalıp hazırlanmaktadır.  Kalıp maliyetleri oldukça yüksek olmasından kaynaklı bu tür stantlarda seri üretim adedi önem taşımaktadır. Örneğin; spesifik bir enjeksiyon stand modeli için hazırlanacak kalıpla sadece bir adet stand üretimi gerçekleştirilmesi maliyetli olacağından genellikle yüksek adette üretim tercih edilir. Böylelikle kalıp ve adet noktasında maliyet açısından denge oluşturulabilir.

Ham maddesi PS veya PP malzemedir. Ürüne, markaya veya firmaya özel enjeksiyon stand yapılabilmesi için yüksek adet enjeksiyon stand üretimi talep edilmelidir. Belirli bir kalıpta seri halde üretilmelidir.

Enjeksiyon stand farklı ebat ve renklerde üretilebildiği gibi, baskılı olarak da üretilebilmektedir. Kullanacağınız yer, raf aralığı veya ürün özelliklerine göre de üretimi yine hazırlanacak kalıplar ile üretilebilmektedir.

Sektörde 2000 yılının başından beri üretimi gerçekleşen enjeksiyon standlar, eriyik plastiğin bir kalıba enjekte edilmesi ve eriyik plastiğin soğuması sayesinde dökülen kalıbın şeklini alması ile oluşturulmaktadır.

Elips Kare Stand Enjeksiyon Stand ve tüm enjeksiyon stant tasarımlarımıza ulaşmak için –> Enjeksiyon Stand Modelleri 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.