Site Rengi

Kırtasiye Kalem Standı

Min. 1.000 Adet
Kırtasiye Kalem Standı

Kırtasiye Kalem Standlarnda sergilenen, değişen ve gelişen teknoloji ile beraber, yazı yazmaktan çok insanların yanında taşıdığı çok önemli bir aksesuar haline gelen kalemler, kırtasiyelerde en fazla rağbet gören ürünler arasındadır.

Kurşun kalem, tükenmez kalem, dolma kalem, boya kalemi ve benzeri türde birçok kalemi satış noktalarında genellikle bir stand üzerinde sergilenmektedir. Bu standlar  sayesin birbirinden farklı çeşitte olan onlarca kalem türü, kalemin sergilenerek tanıtımının yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Birbirinden farklı modellerle tasarlanan bu standlar, potansiyel alıcıların dikkatini çekmekte ve sergilenen ürüne yönelmektedirler. İstenilen boyut, renk, şekil ve tasarımla üretimi gerçekleştirilebilen stand türleridir.

Ahşap kalem standı, metal kalem standı ve benzeri malzeme kullanarak üretilebilmektedir. Raflı kalem standı, çok katlı kalem standı, tezgah üstü kalem standı, masaüstü kalem standı vb. tasarlanabilir.

kirtasiye-kalem-standi

Kırtasiye Standı cinsi olan bu ürün üzerinde, sadece bir ya da birkaç kalemin sergilenebileceği kadar; veya onlarca veya yüzlerce kalemi aynı anda teşhir edecek ölçülerde üretilebilmektedir.

Bir çok farklı hammaddeden çok geniş bir ölçü aralığında üretilebilen bu kalem standları, kalem teşhir etmenin en etkili, pratik ve ekonomik yollarından biridir.

Görselde tezgahüstü bir stand örneği görünse de, ayaklı stand modeli de sahada sık olarak kullanılmaktadır.

Kırtasiye Kalem Standı için bizimle iletişime geçin.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.