Site Rengi

Kalem Stand Ahşap

Özel Seri
Kalem Stand Ahşap

Ufak ürünlerin sergilenebilmesi için birçok çeşitte stand bulunmaktadır. Kalem stand da bunlardan biridir. 

Kırtasiye Standı kategorisinde yer alan kalem standları; metal stantlar, plastik stantlar, karton stantlar gibi gruplara ayrılmaktadır.

Bu malzemeler; vakum (thermoform), plastik enjeksiyon, CNC kesim, matbaa bıçağı gibi çeşitli tekniklerle tasarıma uygun formlarda şekillenerek stantlar ortaya çıkarılır. Bunların içinde dekoratif olarak dikkat çeken ürünlerden biri de Kalem Standları Ahşap olanlarıdır. Bu tasarımların tercih edilmesinin başlıca sebepleri arasında dolma kalem standı tasarımı ve ahşabın beraberinde iyi görünmesidir. Ürünün ahşap olması sebebiyle, fiyatları da kullanılan ahşabın cinsine göre değişiklik göstermektedir.

kalem stand

Üzerine lazer, serigraf gibi tekniklerle logo uygulanabilmektedir. Bu tarz ürünlerin satışının yapılabilmesi ve bu ürünlerin bir arada bulunarak istenilen ürünlerin bulunabilmesi bu standlar ile oldukça mümkündür. Bu stand grubu, sağlamlık olarak metal stantların hemen arkasından gelmektedir.

Ahşap kalem standı, modellerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sergi, fuar organizasyonları, tanıtım ve PR Çalışmaları, toplantılar gibi birçok organizasyon ve etkinlik için KheironOrganizasyon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kalemler için Stand Neden Önemlidir?

Kalemler, sergilenmesi kesinlikle gerekli olan ve çok fazla çeşitliliğe sahip olan ürünlerdir. Çok uzun yıllardan beri tanıtım ve sergi amaçlı olarak kullanılan standlar, neredeyse her ürün için ürüne özel biçimde tasarlanabilmektedir. Kalem standları, ürünün boyutları sebebi ile oluşabilecek karmaşayı engellerken aynı zamanda görsel açıdan da tatmin etmektedir. Rengarenk ve farklı modellerde olan kalemlerin tek bi stand üzerinde ltoplanması mümkün olduğu gibi, bir modele ve renge ait kalemlerin de birleşik düzende durması kaliteli ve şık bir görüntü oluşturacaktır. Kalem standları çoğunlukla kırtasiyelerde kullanılmaktadır. Ancak, kullanım alanı oldukça geniştir. Okullar, seminerler, iş yerleri, devlet daireleri hatta kafeteryalar da dahi kalem standı görmek mümkündür.

Kalem Stand Fiyatları Nelerdir? 

Kalem standları fiyatları ile ilgili net bir şey söylemek mümkün değildir. Kalem standı ücretleri tasarlanan standa göre değişkenlik gösterir. Fiyatı belirlerken, kullanılan malzemeler, standın boyutu ve işlevleri gibi birçok ufak görünen detay göz önünde bulundurulur. Özel olarak tasarlanan kalem standlarında fiyatlar artmaktadır. 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.