Site Rengi

Dolma Kalem Standı

Dolma Kalem Standı

Dolma Kalem Standları Kullanım Amacı

Dolma Kalem Standı, kırtasiye standı, kalem standı ve ufak ürünlerin sergilenmesinde ihtiyaç duyulan tüm standların tasarımı oldukça önemlidir.

Kırtasiyelerde eğitim görevlileri, eğitim alan öğrenciler ve işte profesyonellerin kullandığı dolma kalemleri teşhir etmek için kullanılan kırtasiye standları vardır. Bu meslek grubuna ait olmayanların da hediye veya hobi olarak tercih ettikleri bir ürün olması sebebiyle bu standlar müşteriler tarafından yoğun ilgi ile karşılanmaktadırlar.

Dolma Kalem Standı, öne çıkan premium teşhiriyle beraber, doğru orantılı bir şekilde tasarlanması uygun olacaktır.

Dolma Kalem Standlarında ve kırtasiye standlarında sergilenmek istenen ürünlerin, amaca yönelik şekilde tasarlanmış standlarda yer alması ürün açısından büyük önem taşımaktadır. 

dolma kalem standı ve kırtasiye standı

Kırtasiye Standları

Dolma Kalem Standı, markanın bütünleşik pazarlama iletişimine uygun tasarlanır ve müşterinin beğenisine sunulur. Özel birisine özel bir hediye hediye almak için hediye arayan kişiler veya kendileri için özel bir kalem satın almak isteyenleri etkileyecek stand tasarımları bulunmaktadır.

Satışta sirkülasyonu fazla olan ve özellik bakımından daha az niteliği ve kalitesi bulunan kalemlere ait genel ürün teşhir stantları da bulunmaktadır. Bu noktada ürünün premium olması ve fiyatı belirleyici bir kriterdir.

KheironStand olarak, şimdiye kadar üretmiş olduğumuz ürün stand ve ürün teşhir çalışmalarında; markanın ve firmanın imajıı destekleyen ve gelişimine ön ayak olan uygulamalar gerçekleştirmiş bulunmaktayız. 

Dolma Kalem Standı Önemi

Standlar, müşterilerin ilgisini çekebilmek ve ürünleri sergileyebilmek için en önemli araçlardan biridir. Dolma Kalem standı ya da kırtasiye standı, küçük ürünlerin sunumunda hem görsel açıdan zenginlik kazandırırken hem de ulaşılabilirliğini kolaylaştırır. Her ürünün farklı sergileniş biçimleri mevcuttur. Kalem standları, dolma kalem standları, tükenmez kalem ya da kurşun kalem standları görünüş itibari ile benzer olsa da birbirinden farklı tasarımlara sahiptir. Bir ürünün detaylı bir şekilde incelenebilmesini sağlamak amacı ile ilk olarak

  • Ürünün kullanış amacına
  • Ürün satış noktalarının vizyonuna
  • Genel müşteri kitlesine 
  • Hedef müşteri kitlesine hitap etmesi gereklidir. 

Dolma Kalem Stanları, ürün teşhir standları arasında yer alan ve hemen her kırtasiye, okul ve zaman zaman iş yerlerinde karşımıza çıkan sunum ürünleridir. 

KheironStand ve KheironOrganizasyon olarak merak ettiğiniz konularla ilgili sorularınızın cevaplarını bulabileceğiniz blog yazılarımıza ulaşmak için lütfen tıklayınız. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.