Site Rengi

Metal Ahşap Kitap Standı

Adetli Sipariş Fiyatı İçin Arayın
Metal Ahşap Kitap Standı

Metal ahşap kitap standları, aslında standın sektörel olarak özeti gibidir. Ahşap ve metal malzemeleri bir arada kullanmak, endüstriyel tasarım ve üretimin temel konularından biridir. Farklı disiplinlerdeki malzemeleri doğru kombine ederek birleştirmek, stand firmasının asli görevidir.

Bu standlarda, daha sağlam olan metal genelde taşıyıcı görevini yerine getiren bir unsur olarak kullanılır. Metalin formu, kutu profil veya dekoratif olabilir. Ahşap malzeme ise, metal ahşap kitap standlarında dekoratif olarak öne çıkmaktadır. Teşhir Ürününün, rafları ise tel malzemeden oluştuğu için aynı zamanda bir ahşap stanttır.

Kitap Teşhir Standını yine Kırtasiye Standı kategori içerisinde değerlendirmek oldukça isabetli olacaktır. Ofis ve ev gibi niş ortamlarda da sıklıkla kullanılsa da, yaygın olarak kırtasiye içlerinde yer almaktadır. Ancak, bir metro istasyonu içerisinde yürürken büfe standı olarakta bu ürünü görmeniz sizi elbette şaşırtmamalıdır.

Resimdeki örnek, aslında bir gazete standı olup, malzeme ve içinde sergilenen ürün bakımından bu stand çeşidini iyi anlattığı için ürün görseli olarak eklenmiştir.

Metal Ahşap Kitap Standı talepleriniz için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.