Site Rengi

Metal Ahşap Kitap Standı

Min. 30 Adet
Metal Ahşap Kitap Standı

Metal Ahşap Kitap Standı, aslında standın sektörel olarak özeti gibidir. Ahşap ve metal malzemeleri bir arada kullanmak, endüstriyel tasarım ve üretimin temel konularından biridir. Farklı disiplinlerdeki malzemeleri doğru kombine ederek birleştirmek, stand firmasının asli görevidir. Bu malzeme kombinasyonunda ortaya çıkan ürünlerden birisi de Metal Ahşap Kitap Standı ürünüdür.

Bu standlarda, daha sağlam olan metal genelde taşıyıcı görevini yerine getiren bir unsur olarak kullanılır. Metalin formu, kutu profil veya dekoratif olabilir. Ahşap malzeme ise, metal ahşap kitap standlarında dekoratif olarak öne çıkmaktadır. Teşhir Ürününün, rafları ise tel malzemeden oluştuğu için aynı zamanda bir ahşap stanttır.

Kitap Teşhir Standını yine Kırtasiye Standı kategori içerisinde değerlendirmek oldukça isabetli olacaktır. Ofis ve ev gibi niş ortamlarda da sıklıkla kullanılsa da, yaygın olarak kırtasiye içlerinde yer almaktadır. Ancak, bir metro istasyonu içerisinde yürürken büfe standı olarakta bu ürünü görmeniz sizi elbette şaşırtmamalıdır.

Resimdeki örnek, aslında bir gazete standı olup, malzeme ve içinde sergilenen ürün bakımından bu stand çeşidini iyi anlattığı için ürün görseli olarak eklenmiştir.

Farklı Kitap Standı talepleriniz için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kitap Standı Ne İşe Yarar? 

Bu standlar, modelinden ve tasarımı gibi detaylara henüz girmeden de oldukça büyük önem kaplar. Bunun sebebi ise; kullanışlı olmasıdır. Kitapların boyutu, kalınlığı ve çok sayfaya sahip olması gibi özellikleriyle birlikte iyi sunum yapılması gerekir. Kitapçılarda, kırtasiyelerde, iş yerlerinde, okullarda, fuarlarda ve daha birçok noktada kitap standlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Kitapları bir ürün olarak düşündüğümüzde hiç şüphesiz ki; görsel açıdan doyurucu ve pratik kullanımı olan bir stand tasarımı isteriz. Kitap standları, kitapların ruh haline göre ya da sergilendiği ortamın ahengine göre tasarlanabilmektedir. Yalnızca okuma kitapları için değil; dergiler, ders kitapları, sözlükler, tarihi önem taşıyan antika kitaplar için de kitap standı kullanımı gerekmektedir.

Metal Ahşap Kitap Standı

Kitap standları arasında sıklıkla tercih edilen bir stand türüdür. Standın ahşap olması, kitabın da ana maddesi olan ağaçla birlikte göz alıcı bir uyum yakalamaktadır. Ahşap, dayanıklı bir ürün olduğu için kitap standı kullanımına uygundur. Sergilenecek olan kitapların ağırlığı ve boyutları ahşap standın tasarımını etkilemektedir. 

Standlar, fuar organizasyonları, etkinlikler, ürün teşhiri ve çok daha fazlasına sitelerimizde bulunan blog yazılarımızı inceleyerek ulaşabilirsiniz. 

KheironOrganizasyon

KheironStand

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.