Site Rengi

Carine Mini Totem Standı

Min. 10 Adet
Carine Mini Totem Standı

Carine Mini Totem Standı, Carine markası için tasarladığımız bir diğer stand modelimizdir. Bu stand tipleri ürün teşhir standları kategorisinde en sık tercih edilenler arasında yer alır. Hem kullanışlı hem rahat taşınabilir hem de ekonomik olması sebebiyle birçok marka firma tarafından yoğun talep görmektedir. Carine markasına ait ürünlerin sergisinde kullanılacak bu mini totem standının kullanım alanı oldukça geniştir. Boyutuna göre kullanışlı bir tasarıma sahip olduğundan kaynaklı ürün teşhiri açısından yeterli bir kapasiteye sahip olması kullanıcıya ekstra avantaj sağlamaktadır.

Bu standın tasarım ve üretim aşamalarında pek çok noktaya dikkat edilmiştir. Standda kullanılacak malzemelerden stand üzeri boyamaya kadar tüm detaylar markanın vizyonunu yansıtacak ve aynı zamanda kullanışlılığını arttıracak şekilde planlanmıştır. Mini totem standı tasarımında neler yaptığımızı Carine Mini Totem Standı Proje İncelemesi başlığında tüm detaylarıyla inceleyebilirsiniz.

Carine Mini Totem Standı

 • Carine, sağlık sektörünün önemli isimleri arasında yer alan ve daha önce çalışma fırsatı yakaladığımız bir firmadır. Ürün teşhir standı üretimi yapılırken, temsil edilecek marka ya da firmanın karakterini, beklentisini, hedef kitlesini bilmek oldukça önemlidir. Tasarım ve üretimini gerçekleştirdiğimiz mini totem standının her aşamasında daha önce birlikte çalışmanın avantajını kullandık.
 • İsme ait olan temsili renkleri tercih ettiğimiz bu standda, bütünleşik bir görünüm elde etmeyi başardık. Ürün teşhir standı tasarımı yapılırken aynı renk, aynı slogan veya aynı görsellerin kullanımı bilinirlik ve akılda kalıcılık açısından daima olumlu gerib bildirimler almaya yardımcı olur.
 • Ana malzeme olarak ahşap tercih ettik. Bunun sebebi; standın daha sağlam ve dayanıklı olmasını, daha uzun süre kullanım imkanı olmasını sağlamaktı. Aynı zamanda ahşap malzeme sağlık, kozmetik ve gıda sektöründe sıklıkla tercih edilmektedir. Hem organik hem şık bir görüntüsü olması ile istenen modeller için çoğunlukla en iyi seçenektir.
 • Carine Mini Totem Standı tasarımında uygulanan ahşap lake işçilik en titiz seviyede tutularak standda hata payı sıfıra indirilmiştir.
 • Tezgahüstü stand olarak da adlandırılan mini totem standı, ufak ürünlerin sergilenmesi ve kitleler ile direkt iletişime geçebilmesi açısından oldukça fazla avantaja sahiptir. Mini tezgahüstü display standda ürün satışlarını arttırıcı özellikler bulunmaktadır.
 • Ürün teşhirinde başarılı bir proje gerçekleştirmek için yalnzıca malzeme kalitesine dikkat etmek yeterli değildir. Kitlelerle iletişimde görsel ve yazılı iletişim araçları da oldukça önemlidir. Carine Mini Totem Standı tasarımında görsel iletişim araçlarının avantajlarından faydalanarak daha geniş kitlelere hitap etme hedefimize ulaşmış olduk.
 • Standa eklediğimiz görselde aydınlatma sağlayarak şık görünümü zenginleştirdik. Aynı zamanda günün her saati dikkat çekiciliğini sağladık.
 • Görsel köşelerinde radyus kullandık. Böylelikle daha yumuşak ve sade bir görünüm kazandırdık.
 • Carine Mini Totem Standı toplam üç adet raftan oluşmaktadır. Raflarda da daha şık ve düzenli bir görünüm elde etmeyi hedefliyorduk. Bu sebele raf kenarlığı kullanımı gerçekleştirdik.
 • Mini display standı modelimiz dayanıklı ve sağlam yapısıyla hem iç mekanda hem de dış mekanda rahatlıkla kullanılabilmektedir.
 • Kolay taşınabilme özelliği sayesinde kullanıldığı alanda rahatlıkla yer değişikliği yapılabilmektedir.

Ürün Teşhir Standında Boyut ve Model Nasıl Belirlenir?

Ürün teşhir standları marka ve firmaların uzun yıllardan beri en düzenli olarak kullandıkları basit reklam araçlarıdır. Bu araçlar hem kısa vadede hem de uzun vadede birçok katkı sağladığı gibi aynı zamanda stand sahibine de pek çok avantaj sağlamaktadır. Carine Mini Totem Standı gibi tüm ürün teşhir standlarında pek çok parametre göz önünde bulundurularak tasarım aşaması gerçekleştirilir. Bunlardan en önemlileri:

Marka: Hangi markanın standının yapılacağı en büyük belirleyicilerdendir. Sektöre ve markaya göre hedef kitlelerinde değişiklik olduğundan kaynaklı kullanılacak malzemeden kullanılacak renklere kadar pek çok büyük detay bu aşamada gerçekleştirilir.

Sergilenecek ürünler: Stand tasarımında boyuta ve malzemeye karar verirken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise stand üzerinde hangi ürünlerin sergileneceğidir. Carine Mini Totem Standı tasarımında olduğu gibi ufak ürünler için mini ve tezgahüstü tasarımlar uygun olurken, fuar organizasyonları için octanorm stand tipleri tercih edilebilmektedir.

Standın kullanılacağı alan: Ürün teşhir standları hayatın hemen her noktasında karşımıza çıkmaktadır. Süpermarketler, eczaneler, alışveriş merkezleri, benzin istasyonları, fuar organizasyonları, cafe ve restoranlar, festival ve konserler ve benzeri gibi tüm alanlar, stand tasarımı öncesi belirtilmelidir. Dış mekanlarla ya da iç mekanlarla uyumlu stand tiplerinin tasarlanmasında oldukça önemli bir ayrıntıdır.

Teknik Özellikler:

 • Ürün, Ham MDF üzeri lake boyalı parçalar ve Pleksiden oluşmaktadır.
 • Pleksi arkaları LED ışıklıdır.
 • Ürün renklendirmesi, ahşapların lake boyaması ile meydana getirilecektir.

Paketleme: Kenar korumalı sünger ve balonlu naylon şeklindedir. Atölye teslim fiyatı olup, nakliye dahil değildir.

Önemli Not: Ürün fiyat bilgisi 10 Adet ve mevcut ölçü içindir. Farklı ölçü ve adetler için fiyat alınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.