Site Rengi

Lugano Coffee Vezirhan Kiosku

Lugano Coffee Vezirhan Kiosku

Lugano Coffee Vezirhan Kiosku, İtalyan kahve markası Lugano için tasarladığımız özel bir satış kioskudur. Tasarımında ve tüm yapım aşamalarında özel işçilik kullandığımız kiosk modelinde çok sayıda malzemenin bir arada kombinasyonunu kullandık. Böylelikle hem görünümde hem de dayanıklılığında yüksek kalite hedefimize ulaşmış olduk. Kiosklar, pek çok alanda özellikle de gıda sektöründe oldukça büyük öneme sahip noktalardır. Kioskların tasarımındaki başarı ne kadar yüksek olursa markanın pazar ağında gösterdiği imaj o kadar kaliteli ve yüksek seviyeli olacaktır. Yalnızca Lugano Coffee Vezirhan Kiosku tasarımında değil, tüm kiosk tasarımında dikkat edilmesi gereken pek çok ufak ayrıntı vardır.

Tasarımı ve üretimi diğer ürün teşhir standlarına göre daha uzun sürede tamamlanır ve maliyet açısından daha yüksektir. Uzun süre kullanım avantajına sahip olan bu standlarda gerek ürün yerleştirmeleri gerek görsel araçlar iyi bir analiz sonrasında yapılmalıdır. Lugano Coffee Vezirhan Kiosku tasarımında neler yaptığımızı tüm detayları ile Lugano Coffee Vezirhan Kiosku Proje İncelemesi başlığında görebilirsiniz.

Lugano Coffee Vezirhan Kiosku Proje İncelemesi

  • Bu projeye başlamadan önce hedefimiz, Lugano Coffee için sektördeki prestijini korumaya yönelik klasik ve şık bir tasarım gerçekleştirmekti. Aynı zamanda Lugano Coffee Vezirhan Kiosku dış mekanda kullanılacağından kaynaklı ürün dayanıklılığı ve uzun süre kulanıma uygun olması da bizler için çok önemliydi.
  • Temelde ahşap malzemenin estetik görümünü ve güçlü formunu kullanmayı tercih ettik. Bu sayede dış mekanda kullanım için uygunluk sağlarken aynı zamanda en organik ve şık görünümü elde etme fırsatı yakaladık.
  • Kiosk ön ve yan cephesine yerleştirilen gömme raflar sayesinde alışıla gelen kiosk modellerinin dışına çıkarak daha özel bir hava yarattık.
  • Lugano ismi tabelasını kioskun ön üst cephesine yerleştirdik. Böylelikle uzak noktalardan dahi fark edilebilir bir görünüm kazandırdık.
  • Kiosk iç dizaynında geniş bir kullanım alanı hedeflemiştik. ön, arka ve yan tezgah yerleştirmesi ile kiosk içerisinde rahat bir kullanım alanı sağladık.
  • Noktada kahve servisi için tasarlanan ve üretilen Lugano Coffee Vezirhan Kiosku yapım süresi 6 günde tamamlanmıştır.
  • Dördüncü kata, birinci katın çok gerisinde kalmasına rağmen çıkarılan kahve kiosku ön kısmında dikkat çekiciliği arttırmak amacıyla kahve bardağı şeklinde LED aydınlatma yerleştirilmiştir.
  • Lugano Coffee için tasarlayıp ürettiğimiz tüm projeleri görmek için tıklayınız.

Satış Kiosku Nedir? Nerelerde Kullanılabilir?

Lugano Coffee Vezirhan Kiosku tasarımının da dahil olduğu satış kioskları sıklıkla çalışan personelin iş yükünü hafifletmek amacıyla üretilmektedir. Ayrıca hem zamandan hem de ekstra efordan tasarruf edilmesini sağlayarak kolay bir kullanım imkanı sunar. Genellikle alışveriş merkezlerinde daha sık karşımıza çıkan satış kiosklarının kullanıldığı sektörler her geçen gün giderek artmaktadır. Hızlı ve pratik alışveriş yapma fırsatı sağlayan kiosklar daha da gelişerek yeniliklerle kullanımını kolaylaştırmakta. Kahve satış noktaları, tobacco, telefon büfeleri, gazete büfeleri olarak örnekleri gösterilen alıştığımız satış kiosklarının dışında artık teknolojiyle daha uyumlu kiosklar görmek mümkün.

Her amaca yönelik olarak dizayn edilebilen satış kioskları ek donanımlar ile desteklendiğinde çok sayıda işleve sahip hale getirilebilmektedir. Lugano Coffee Vezirhan Kiosku tasarımında olduğu gibi neredeyse hemen her alan için tasarlanabilmektedir. Kullanışlılığı ve düşük maliyeti ile son yıllarda sıklıkla tercih edilen kiosklar, sürekli yenilikleri kullanarak tekrara düşmemekte ve herkes tarafından olumlu tepkiler almaktadır.

Tasarımı ve üretimi başarıyla tamamlanmış olan satış kioskları, yüksek oranlarda kar sağlamaktadır. Kurulumu oldukça kolay olduğundan kaynaklı istenilen her alanda kullanılabilmektedir. Tüm tasarımlarda olması gerektiği gibi satış kiosku tasarımlarında da profesyonel bir ekiple çalışmak birçok konuda fayda sağlayacaktır.

Satış kioskları uzun yıllar boyunca kullanıma uygun şekilde tasarlanmaktadır. Tasarım öncesi belirlenecek özellikler sayesinde kioskun dış mekan ya da iç mekan kullanımına uyumlu olarak gerçekleştirilmesi önemlidir. Kimi satış kiosklarında kullanılan ana malzeme ahşap olurken kimilerinde metal malzeme kullanılması uygun olmaktadır.

Neredeyse hemen her sektöre giderek yayılan satış kiosklarını hazır olarak alma şansı da bulunmaktadır. En yaygın olarak kullanılan kahve satış kiosku tasarımlarını çeşitlilik fazla olduğundan kaynaklı daha rahat bulmak mümkündür. Henüz her sektörde yaygın olarak kullanılmayan satış kioskları için profesyonel olarak tasarım ve üretim aşamalarının tamamlanmış olması oldukça önemlidir.

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.