Site Rengi

Pleksi Ürün Teşhir Standı

Pleksi Ürün Teşhir Standı

Pleksi Ürün Teşhir Standı, sektörümüzdeki en premium malzemelerden birisi markası ile andığımız, pleksi(akrilik) malzemesidir. Bu sayede markalar ürünlerini sahada en prestijli şekilde teşhir etme imkanı bulurlar.

Pleksi Ürün Teşhir Standı, bu sayede sahaya çok fazla sayı ile penetre olmuş durumdadırlar. Markalar, merkezde ve periferde sıklıkla bu standları kullanmaktadır. İstenildiğinde şekil alabilen veya isteğe göre kesilebilen bu levhalar teşhir konusunda oldukça kullanışlıdır.

Pleksi Ürün Teşhir Standı

Bu standların üretiminde, taşıyacağı yüke göre malzeme kalınlığına karar verilir. Estetik açıdan, kalınlığı minimum tutmak önemlidir.

Böylece ürünler bu teşhir üzerinde, görsel açıdan oldukça üst seviyelerde yer alacak ve satışta ön plana çıkacaktır. Satın alma dürtüsünü etkileyen, kaliteli mala sahip olma isteği satış daha kolay bir hal alacaktır.

Pleksi Stand talepleriniz için, bizi arayın.

Lansman- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.