Site Rengi

Eczane Standları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

05.02.2020
3.403
Eczane Standları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Eczane Standları Çeşitleri, Eczane Standları Tasarımı ve Üretimi hakkında her şeyi burada bulabilirsiniz.

Eczaneler; başta ilaç satışı olmak üzere, kozmetik ve bazı sağlık ürünlerinin ve aksesuarlarının satışının yapıldığı önemli satış noktalarıdır. Eczaneler, geleneksel kanal olarak değerlendirilebilir. Her ne kadar ticari işletmeler gibi görünmeseler de, ilaç dışında satışı yapılan ürünlerin sergilenmesinde esasında sağlık bakanlığı onayı olmayan yani reçete dışı ürünlerin satışında, herhangi bir ıtriyat mağazasından farkı bulunmaktadır.

Bu durumda bu ürünlerin sergilenmesi için özel teşhirlere gerek vardır.

Örneğin; prezervatiflerin sergilenmesi için özel bir stand kullanılması gerektiği gibi. Kimi eczanelerde yoğun biçimde satışı yapılan oyuncakların da sergilenmesi için özel standlara ihtiyaç duyulur. Her zaman satışı arttırmak için önemli bir unsur olacaktır. Aynı şekilde, anne ve bebek ürünleri, kimi eczanelerde gözlük ve benzeri ürünlerin sergilenmesi için eczane standları kullanılır. Bu ürünlerin farklı formları bulunmakla birlikte, biz tüm eczaneler için ihtiyaç olabilecek her stant türünü tasarlayabiliyor ve markanıza özel eczane standları üretebiliyoruz.

eczane standları

Eczane Standları Kategorisi İçin İhtiyaca Yönelik Tasarım ve Uygulamalar

Eczane Standları; eczanelerde satışına izin verilen tarım bakanlığı onaylı OTC grubu ürünleri için belirli formda standlar biçiminde tasarlanır ve üretilir. Bu ürünler eczane sahiplerinin ihtiyaçları doğrultusunda, markaların ürün müdürleri tarafından brieflenir ve üretilir. Over the counter dediğimiz ürünler, tezgahüstü anlamına gelir ve eczane cirosunda ve karlılığında özellikle yaya trafiğinin çok olduğu yerler,ünite karşısı veya gelir düzeyi yüksek muhitlerde önemli katkısı olan ürünlerdir.

Eczane Standları

Kurumsal üreticilerin markalarını önce çıkarmak için kullanmak istedikleri Eczane Standı çeşitleri ile birlikte eczanelerin temel donanımları içerisinde bulunması gereken standları biz tasarlıyor ve her ihtiyaca uygun ürünü en uygun fiyatlarla müşterinin beğenisine sunuyoruz. Şimdi özel tasarım taleplerinizi bize iletebilir veya hemen mevcut ürünler içerisinden sipariş verebilirsiniz.

KheironStand, tüm itriyat ürünleri teşhirinde sizin yanınızda…

Tantım, reklam çalışmaları, toplantı- seminer- konferans etkinlikleri ve fuar organizasyonları için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.