Site Rengi

Min. 20 Adet
Eczane Havuz Stand

Eczane Havuz Stand, tasarım ve üretim aşamalarını, nerelerde kullanıldığını bu yazımızda sizler için derledik.

Havuz standları, kozmetikten gıdaya, elektronikten aksesuarlara, temizlik ürünlerinden ev eşyalarına kadar çok geniş bir ürün yelpazesini barındırır. Dökme olarak teşhir edilen stand grubuna verilen isimdir. Hemen hemen satışı yapılan bütün ürün gruplarında görülür. Ve ürün tipi ne olursa olsun her retail veya geleneksel kanalda görebileceğimiz havuz standlarını eczanelerde de sıklıkla görebilmekteyiz. Eczane havuz stand; ürün gövdesi metal, baza ahşap ve raflar pleksiden eşit oranda oluşmaktadır. Görselde pleksi şişirme tekniği ile imal edilen standlar, vakum (thermoform) üretim tekniği ile de üretilebilmektedir.

Eczane Havuz Stand

Satışın yapıldığı alanda genellikle orta kısımlarda bulunan bu standlarda, birbiri ile tamamen aynı veya farklı ürünler, havuzu andıran bir platfrom içerisinde teşhir edilmektedir. Yine bunlar, dökme teşhir olarak adlandırılabilirler. Eczanelerde de yine ilaç, kişisel bakım, temizlik ve benzeri gibi ürünler havuz standları içerisinde sergilenmeye oldukça müsaittir. Müşterilerin dikkatini çekmek veya varsa indirimli ya da promosyonlu ürünleri teşhir etmek amacıyla kullanılan eczane standı, farklı malzemelerden standart veya özel tasarım olarak üretilebilmektedir.

Tanıtım, PR, toplantı, seminer, konferans ve fuar organizasyonları gibi her türlü etkinlik için KheironOrganizasyon‘a ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.