Site Rengi

Eczane Masaüstü Standı

Min. 500 Adet
Eczane Masaüstü Standı

Eczaneler, yaşamımızın her bölümünde ve özellikle başta ilaç olmak üzere, kozmetik, kişisel bakım ve temizlik ürünlerinin yani tüm ıtriyat ürünlerinin satıldığı mağazalardır. Burada satışa sunulan her ürün, satış kanallarında olduğu gibi bir stand üzerinde teşhir edilmektedir. Ölçüsü, sunum teşhiri, renk seçimleri ve dizaynları oldukça farklı olan eczane standları arasında masaüstü standları da bulunmaktadır. OTC ürünlerinin açılımı da (over the counter) tezgahüstü stanttır. Kelimenin çıkış kökeni de burasıdır.

Eczane Standı ürünü üzerinde,arasında çeşitli kremler, haplar, bitkisel ürünler, kozmetik,yüz ağdası,rimel ve daha onlarca kişisel bakım ürünleri gibi geniş bir ürün yelpazesinde yer alan ürünler sergilenmektedir. Bu standlar, standart tasarımı klişe olan ürünler olabildiği gibi ürüne özgü olarak da tasarlanabilmektedir. Az sayıda ürün teşhirinde kullanılacağı için genelde pleksi ve ahşap malzemeler, dayanıklılık, hafiflik ve maliyet anlamında uygun çözümleri ayağımıza getirmektedir. Bunun dışında LED kullanımı da oldukça yaygındır.

Masaüstü eczane standları için bizimle iletişime geçin.

Ziyaretçi Yorumları (2)
 1. Burhan Sergen dedi ki:

  Merhaba
  Kaset parfüm ve kalem parfümler ićin masa üstü stantlar araştırıyoruz ayrıca 50 ve 100 ml parfümler için teşhir stantları yaptırmak istiyoruz ürünlerinizin resimlerini görmek istiyoruz şimdiden teşekkür eder hayırlı işler dileriz.
  Burhan Sergen
  0532.5116967

  1. Kaan-KheironStand dedi ki:

   Burhan Bey Merhaba,

   İlgili cep telefonunuza ulaşılamıyor.
   Bizlere 0 (850) 473 1373 nolu çağrı merkezi numaramızdan veya 0(530) 305 6909 nol’u whatsapp numaramızdan ulaşabilirsiniz.
   Ayrıca info@kheironstand.com‘a mail de atabilirsiniz.

   Biz size ulaşana kadar sizi aramaya devem edeceğiz.

   Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi – Kaan