Site Rengi

Eczane Masaüstü Standı

Min. 1.500 Adet
Eczane Masaüstü Standı

Eczane masaüstü stand kullanımı, tasarımı, eczane masaüstü stand ücretlerini yazımızda bulabilirsiniz.

Eczaneler, yaşamımızın her bölümünde ve özellikle başta ilaç olmak üzere, kozmetik, kişisel bakım ve temizlik ürünlerinin yani tüm ıtriyat ürünlerinin satıldığı mağazalardır. Burada satışa sunulan her ürün, satış kanallarında olduğu gibi bir stand üzerinde teşhir edilmektedir. Ölçüsü, sunum teşhiri, renk seçimleri ve dizaynları oldukça farklı olan eczane standları arasında masaüstü standları da bulunmaktadır. OTC ürünlerinin açılımı da (over the counter) tezgahüstü stanttır. Kelimenin çıkış kökeni de burasıdır. O sebeple ürüne çok rahatlıkla aynı zamanda Eczane Masaüstü Standı diyebiliriz.

Eczane Masaüstü Standı ve Benzerleri ile Olan İlişkisi:

Masa üstü veya tezgahüstü teşhir ürünleri arasında bir fark yoktur. Burada karıştırılan konu genelde Kasa önü Stand konusudur. Bir Kasa önü teşhiri tezgah üstü veya masa üstü olarak düşünülse de, aslında durum böyle değildir. Çünkü ayaklı stand olup hemen kasa yanı veya önünde bulundurulabilirler. Buradaki iyi örneklerden birisi de marketlerde gördüğümüz, kasa yanında bulunan ayaklı sigara stantlarıdır. Bu pusherlı ürünler bu açıklama için çok uygun örneklerdir. İçerisinde, örnekle konuyu açıklamak bu kadar komplike bir konu için, kafada canlanması veya fikir oluşması bakımından, daha aydınlatıcı olmaktadır.

Eczane Standı ürünü üzerinde,arasında çeşitli kremler, haplar, bitkisel ürünler, kozmetik,yüz ağdası,rimel ve daha onlarca kişisel bakım ürünleri gibi geniş bir ürün yelpazesinde yer alan ürünler sergilenmektedir. Bu standlar, standart tasarımı klişe olan ürünler olabildiği gibi ürüne özgü olarak da tasarlanabilmektedir. Az sayıda ürün teşhirinde kullanılacağı için genelde pleksi ve ahşap malzemeler, dayanıklılık, hafiflik ve maliyet anlamında uygun çözümleri ayağımıza getirmektedir. Bunun dışında LED kullanımı da oldukça yaygındır. Bununla beraber LED kullanımı bu projede kullanılmamıştır. Daha çok pleksi kullanımında LED ışık görmekteyiz. Yine LED, ahşapla da iyi uyum sağlar. 

eczane masaüstü stand

Eczane Masaüstü Stand Nasıl Kullanılır?

Bir de bu tezgah üstü, masa üstü konusunu bu kadar derin incelerken, şunları da söylemekte kesinlikle fayda vardır. Bu konuyu girdiğiniz mekanlar üzerinden dikkatle incelerseniz, daha az metrekareli satış noktalarında, bu tip ürün teşhirlerinin daha sık kullanıldığını görebilirsiniz. Çünkü ayaklı veya orta teşhirlere göre daha az yer kapladığını üstelik dolaşma alanından kullanmadığını söylememiz yerinde olacaktır.

Eczane teşhir ürünleri için bizimle iletişime geçip, sorularınızı WhatsApp, çağrı veya e-mail yolu ile iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları (2)
 1. Burhan Sergen dedi ki:

  Merhaba
  Kaset parfüm ve kalem parfümler ićin masa üstü stantlar araştırıyoruz ayrıca 50 ve 100 ml parfümler için teşhir stantları yaptırmak istiyoruz ürünlerinizin resimlerini görmek istiyoruz şimdiden teşekkür eder hayırlı işler dileriz.
  Burhan Sergen
  0532.5116967

  1. Kaan-KheironStand dedi ki:

   Burhan Bey Merhaba,

   İlgili cep telefonunuza ulaşılamıyor.
   Bizlere 0 (850) 473 1373 nolu çağrı merkezi numaramızdan veya 0(530) 305 6909 nol’u whatsapp numaramızdan ulaşabilirsiniz.
   Ayrıca info@kheironstand.com‘a mail de atabilirsiniz.

   Biz size ulaşana kadar sizi aramaya devem edeceğiz.

   Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi – Kaan