Site Rengi

Karton Kalem Standı

Minimum 1.000 Adet
Karton Kalem Standı

Karton kalem standı, kalem standları, dolma kalem standları ve çok daha fazlası..

Markanın dönemsel kampanyaları veya “Back To School” döneminde kullanılması planlanan ve tek kullanımlık olarak tasarlanmış olan penetrasyonu bütçesi nedeniyle arttıran kalem standlarıdır. Kalem Standı Karton olarak kullanılmasının sebeplerinden birisi de sürekli değişim gerektiren bu stantların daha az maliyet ile yenilenme durumudur. Yenilenen kampanyalarda görsel değişiklikleri nedeniyle her hangi bir zarar ve büyük bir maddi kayıp olmadan bu ürünler sayesinde değiştirilebilmektedir.

karton kalem standı

Karton olarak bu ürünlerin kullanılmasının bir iyi tarafı da güncel mottoların ve buna benzer bir takım özelliklerin bu kartonlar üzerinde bulunmasıdır. Yeni nesil bir kalemin teşhirinin yapılması için bu stant kullanılıyorsa, bu kartonlar üzerinde çeşitli reklamlar konulabilmektedir. Her seferinde yeni bir ürünün tanıtımı izin metal veya ahşap olarak kullanılmakta olan ürünlerin kullanılması gereksiz bir masraf olmaktadır. Bu noktada kalem standı karton, maliyetleri açısından adetli üretimlerde özellikle tercih edilmektedir.

Kalem standı karton çeşitleri için, minimum 1.000 adet siparişiniz için bizimle iletişime geçin.

Ürün Standı hakkında detaylı bilgi almak ve merak ettikleriniz için, linkteki yazıyı okuyabilirsiniz.

Reklam çalışmaları, pazarlama ve PR çalışmaları, konferans-seminer-toplantı ve fuar organizasyonları için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.