Site Rengi

Plastik Kalem Standı

Minimum 3.000 Adet
Plastik Kalem Standı

Plastik kalem standı çok farklı malzemelerden üretilebilir. Özellikle imal edildiği malzeme bazında farklı kategorilere ayrılan kalem standları; ABS, moblen, polistren, pet-g veya akrilik gibi malzemelerden imal edilebilmektedir. Plastik, üretimi oldukça geniş bir alanı kapsayan ve çok yönlü bir malzeme olmasından ötürü bu standların yapımında da oldukça sık bir şekilde kullanılmaktadır.

Plastik için bellibaşlı üretim teknikleri:

  • Vakum (thermoform) şekilleme
  • Plastik enjeksiyon şekilleme
  • Özel CNC kesim
  • Şişirme tekniği
  • Isı ile bükme (Rezistans)

Plastik Kalem Standı

Rahat şekil alması ve kolay işlenebilmesinden ötürü bu ürün teşhir standı yapımında da kullanıldığında ortaya çok farklı stand tasarımları çıkabilir. Geniş bir ölçü aralığını kapsayan kalem standları, sadece birkaç kalem veya yüzlerce kalem sergilenecek şekilde üretilebilmektedir. Plastikten imal edildiği takdirde özellikle kalıplı ve adetli üretimlerde dayanıklı, hafif ve düşük maliyetli olabilen kalem standlarını günümüzde birçok kırtasiyede görebilmek mümkündür.

Plastiğin bir diğer avantajı ise, hızlı kirlenen dünyamızda iyi bir geri dönüşüm malzemesi olmasıdır.

Ürün Standı hakkında detaylı bilgi almak ve merak ettikleriniz için, linkteki blog yazımızı okuyabilirsiniz.

Seminer-konferans-toplantı etkinlikleri, PR ve reklam çalışmaları, fuar organizasyonları gibi etkinlikleriniz için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.