Site Rengi

Pleksi Kalem Stand

Min. 20 Adet
Pleksi Kalem Stand

Pleksi kalem stand, tükenmez kalem standı, dolma kalem standı ve çok daha fazlası için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kırtasiyeler içerisinde bulunmakta olan kalem teşhirleri içerisinde birçok marka ve model kalemler yer almaktadır. Bu kalemlerin bir kısmı bazı özelliklerinden dolayı farklı stantlar içerisinde sergilenmektedir. Bunlardan biri de Pleksi Kalem Standları olarak bilinen stantlardır. Plexi olarak bilinen stantlar kırtasiyelerde farklı bir yerlerde bulunmaktadır. Bunun nedenlerinden biri de kırılabilir yapıda bulunmasındandır. Bu standlar temas edilmedikçe kolay kolay kırılmaz.

Sadece darbeye dayanıksızdırlar. Bu stant içerisinde özel bir kırtasiye mağazası müşterimizin kalem modelleri sergilenmektedir. Bu Kırtasiye Standı türünün, oldukça göz alıcı bir biçimde ürün teşhiri hedeflenmiş olup, ona göre tasarımları yapılmıştır.

Pleksi ürünlerin birçok özel müşterisi bulunması sebebiyle premium teşhir tercihi doğru olacaktır. Stantlar diğer kalemlerin yanı sıra özel ve pahalı kalemleri barındırmaktadır. Fiyatları ise oldukça değişkendir. Burada fiyatı belirleyen en önemli kriterlerden biri pleksi malzemenin kalınlığıdır. Bazı çeşitleri sadece bir kalemin teşhirinin yapılması için tasarlanmıştır. Bu stand türü genelde, premium ürünlerin tanıtımı için üretilip, sahaya sürülürler.

Plexi kalem standları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Standı hakkında detaylı bilgi almak ve merak ettikleriniz için, linkteki yazıyı okuyabilirsiniz.

Konferans- toplantı- seminer, PR çalışmaları, tanıtım ve fuar organizasyonları için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Pleksi Kalem Stand Önemi

Standlar, kullanım alanı oldukça geniş ve etkili olan bir pazarlama aracıdır. Birçok çeşide sahip ve istenilen model-tarzda üretime uygun araçlardandır. Özellikle ufak ürünlerin sergilenmesinde oldukça etkilidir. Sahadaki ilginin üzerine çekilmesi, müşterilerle temas eden aktif yapısı ile standlar marka ve firmalar için büyük önem taşırlar. Yoğunlukla fuar organizasyonları gibi tanıtım amacı taşıyan etkinliklerde kullanılsalar da günlük hayatta birçok noktada görmek mümkübdür. Marketler, eczaneler, avm’ler, mağazalar, okul ve iş yerleri ve benzeri yerlerde farklı ürünler ve farklı amaçlar için üretilmiş standları görebiliriz. Pleksi kalem stand ise, dayanıklılığı ve kullanışlılığı açısından oldukça verimli bir stand türüdür. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.