Site Rengi

Min. 20 Adet
Eczane Orta Stand

Eczaneler, bir çok farklı ilaç firmasının, ürünleri olan ilaçların satış noktalarıdır. Her sağlık ihtiyacımızda her sıklıkla karşılaştığımız bu mekanlarda, ilaçlar farklı şekillerde standlar üzerinde teşhir edilmektedir. Bunlardan birisi de Eczane Orta Stand ismi verilen teşhir şeklidir. Bir nokta üzerine raf veya vitrin şeklindeki standlarda teşhir edilebilen ilaçlar, aynı zamanda eczane dükkanının orta bölümlerinde de sergilenebilmektedir. Ancak asıl teşhir, ilaçlarda değil, reçetesiz ürünler içindir. Dolayısıyla; orta stand adı verilen bu standlar, aynı zamanda standart stand çeşitleri de mevcuttur.

Eczane Orta Stand Detaylı İnceleme:

Tasarım, ebat ve form olarak birbirinden farklı olan bu standlar, bunun yanında üretildikleri malzeme olarak da yine diğerlerinden ayrılabilmektedirler. Üretiminde çok farklı hammaddelerin kullanılabildiği bu teşhir için öne çıkan malzemeler genelde ahşap, metal ve plastik türevleri olan pvc, karton, pleksi, polipropilen, polistren, abs ve moblendir. Ayrıca eczane orta standları, başka bir isimle ada stand diye de adlandırılabilir. Örnek görselde ahşap stantta,  dairenin geometrik avantajlarından yararlanarak, bir çok açıdan header ve ürün teşhirinde görünürlük üst seviyeye çıkarılmıştır. Bu nedenle de; görseldeki stand MDF ahşaptan üretilebileceği gibi, farklı malzemelerden de imal etmek mümkündür. Diğer bir adı da Eczane Havuz stand olup, farklı isimlerle de bu proje çağırılabilir.

Eczane Standları, kategorisi altında sunduğumu bir çok teşhir, aynı zamanda bir kozmetik mağazası teşhiri veya modern kanalda yer alan bir market teşhiri de olabilir. Çünkü Tarım Bakanlığı’na bağlı OTC grubu ürünleri, reçetesiz satılan ürünlerdir. Bunların bazıları sağlığa iyi gelse de, ilaç kapsamına girmez. Böylece reçetesiz olan bir ürün, potansiyel alıcısı olan bir çok satış kanalında pazarlanabilir. Buradaki asıl amaç ürünün satış sirkülasyonunun yüksek olmasıdır. Büyük veya küçük hiç bir satış kanalı, ciro yaptırmayan bir ürünü içeride tutmak istemez. Satışları arttırmanın en önemli unsurlarından birisi de fark edilebilir olmaktır. Ürününüzün dikkat çekmesi için, etkili yollarından birisi de ürün teşhir standları olduğunu söyleyebiliriz.

Teşhir talepleriniz için, bizimle iletişime geçin.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.