Site Rengi

İntegro Ahşap Fuar Standı (Agro Expo)

İntegro Ahşap Fuar Standı (Agro Expo)

Genel Bakış

Integro Ahşap Fuar Standı Firmasının bizden taleplerinden biri fuar alanının her yerinden görünmekti. Firmanın 2 boyutlu olan olan şemsiye logolarını, endüstriyel tasarım ile 3D’ye taşıdık ve uyguladık.  Şirketin markalarının basılı olduğu, standın dört tarafından çıkardığımız uçan balonlarla firmaya ait birden fazla markanın her taraftan fark edilmesini alanda tehlike yaratmayacak şekilde sağladık. Yine firmanın markalarının algısını arttırmak amacı ile duvardaki marka logoları 2D’den akrilik olarak kabartılarak ve ışıklandırılarak, 3D’ye taşındı.  Bu anlamda başarılı bir Ahşap Fuar Standı uygulaması olduğunu söyleyebiliriz.

Tüm bu çalışmalar sonucunda, fuarın sahibi olan organizasyon firması alandaki en başarılı tasarım ve uygulama olarak standımızı seçti.

Neler Yaptık?

  • Fuar Standı Tasarımı
  • Fuar Standı Üretim ve Uygulama
  • PR çalışmasına yönelik tasarım danışmanlığı hizmeti
 
Ürün Özellikleri
  • Ahşap Fuar Standı, ilgi çekmeye yönelik tasarlandı ve üretildi.
  • Markanın 2 boyutlu logosu 3 boyuta taşınarak, stand üzerinde dikkat çekici bir algı oluşturuldu.
  • Ahşap Fuar Standı üzerinde, markalar balonlarla gösterildiği gibi bir pano üzerinde de şişirme tekniği ile sergilendi.
  • Fuar organizasyonu tarafından stand fuarın, en iyi tasarımı ve uygulaması seçildi. (Agro Expo 2012)

Fuar Standı çeşitlerimiz ile ilgili bu bilgilendirici yazı da, ilginizi çekebilir.

 
Ürün Görselleri

 

 
Fuarın En İyi Stand Tasarımı ve Uygulaması
 
Fuarın Her Noktasından Fark Edilen ve Görülebilen Bir Tasarım!

Uçan balonlarla, dikkat çekici logo uygulamasıyla fark edilir bir tasarım ve uygulamaya sahip, ahşap fuar standı…

Ürün standlarının tasarımı kadar, sergilendiği ortam da büyük önem taşımaktadır. Tasarlanan ürün teşhir standının ürüne uygun bir ortamda reklam edilmesi ve pazarlanması önemlidir. Bunun için gerekli olan reklam ve tanıtım etkinlikleri, sergileme çalışmaları, Pr çalışmaları, pazarlama ve tanıtım toplantıları, fuar organizasyonları için KheironOrganizasyon sitesini ziyaret edebilirsiniz. Markanın ve firmanın vizyonuna uygun, karakterini yansıtacak ve imajını destekleyecek tüm stand tasarım & üretimleri ve organizasyon düzenlemeleri Kheiron’un titiz ekibi tarafından sağlanmaktadır. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.