Site Rengi

Canon Ahşap Fuar Standı Tasarımı

Canon Ahşap Fuar Standı Tasarımı

Printtek Fuarı’nda Canon’a anahtar teslim hizmet verildi. Canon Ahşap Fuar Standı yoğun ilgi gördü. Bu yapı tasarım, üretim, catering, casting gibi tüm fuar organizasyonunu kapsayan servisle müşterimiz Canon ile çalışıldı. “Canon Sanat Eseri Basar!” mottosu ile oluşturulan tasarımda, standın arka alanı müze olarak düzenlendi ve ziyaretçiler tarafından ilgiyle karşılandı. Firmamız olarak böyle güzel ve başarılı bir etkinlikte payımız olduğu için mutluyuz.

Ürün Özellikleri/ Canon Ahşap Fuar Standı

  • Kurulmuş olan bu standın arka tarafı ise”Canon Sanat Eseri Basar!” mottosu ile bir müzeye çevrildi.
  • KheironStand, tüm fuar organizasyonunu kapsayan bir hizmet verdi.
  • Fuarın ahşap zeminine, cihazların birbirleri ile haberleşmesini sağlayan bir network ağı kuruldu.
  • Markaya ait tüm stand üzerindeki logoların tamamı, pleksiglass( akrilik) arkası led çalışma ile desteklendi.
 
Ürün Görselleri
 

Bu markaya ait fuar standı, Printtek Fuarı’nda farklı uygulamaları ile marka bilinilirliği dışında da büyük ilgi gördü. Kaliteli ve kullanışlı tasarımı ile birçok ziyaretçiyi kendine çeken ve doğru tasarım ile beraber doğru uygulama yapılan bu fuar standı, fuar organizasyonunda en çok dikkat çeken marka oldu.

Uygulamada mimari yapının arka bölümü nasıl müzeye çevrildi?

Markaya özel bu konsept stant tasarımı yapılırken, seçilen m2’ye göre müzeye dönüştürülecek en iyi bölümün standın arkası olduğuna tarafımızdan karar verildi. Müze görünümü ve ambiansı için duvarlarda gerçek duvar kağıdı kullanıldı. Bunun dışında reprodüksiyon baskılara “sanat eseri” havası verilmesi için roblarla bir koruma alanı oluşturuldu.

Kurulumu ne kadar sürede tamamlandı?

Oldukça detay gerektiren kurulum 2 günlük sürede tamamlandı. Stand kurulumu aşamasında bu konuda uzman kişiler ile işbirliği yapmak oldukça faydalı olacaktır.

%100 Müşteri Memnuniyeti!
 
Hatasız Uygulama

Son derece kısıtlı zamanlara sahip olduğunuz fuarlarda KheironStand, bütün detayları atlamadan, kurulumu bu projedeki gibi eksiksiz gerçekleştirmektedir. KheironStand ve KheironOrganizasyon olarak; markaların ve firmaların her türlü organizasyon, toplantı ve etkinliklerini gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda markaların vizyonuna ve karakterlerine uygun sağlamış olduğumuz tasarımlarımızla gelişimine katkı sağlıyoruz. 

Fuar Standı çeşitlerimiz ile ilgili bu bilgilendirici yazı da, ilginizi çekebilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.