Site Rengi

İstanbul Fuar Standı Hizmetleri

25.10.2019
3.174
İstanbul Fuar Standı Hizmetleri

İstanbul Fuar Standı Hizmetleri dendiği zaman aklımıza yüzlerce seçeneğin gelmesi mümkündür. Ülkemizin en kalabalık şehiri olan İstanbul’da sürekli fuar, lansman gibi organizasyonlar düzenlenmektedir. Bu organizasyonlar sayesinde birçok marka kendisini tanıtmaktadır. Fuar standı yapan firmalar bu sebeple İstanbul şehrinde sayıca fazladır. Birçok üreticinin İstanbul’da şubesi vardır ve bu yerlerde satış ve kiralama işlemlerini yürütmektedirler. Yıllardır bu hizmet ile birlikte fuar standı açığı oluşmamaktadır. Markalar istedikleri an her çeşit fuar standına ulaşabilmektedir.

Ülkemizin metropol şehirlerinin başında gelen İstanbul, her sene binlerce farklı organizasyona ev sahipliği yapmaktadır. Bunların başında ise, sıklıkla görmeye ve hatta katılmaya alışık olduğumuz fuar organizasyonları gelmektedir. Fuar organizasyonları; çok sayıda katılımcının bir araya gelerek farklı hedeflerle kendine yer edindikleri alanlardır. Bu organizasyonlar firmalar için olduğu kadar şehir ve şehir yapısı için de oldukça fazla avantaj barındırmaktadır. İstanbul’a olan yoğun ilgi, İstanbul’daki tüketim ve üretim dünyasının büyüklüğü burada yaşayan birçok kişi üzerinde büyük etkiler yaratmaktadır. Buna ek olarak; sürekli kendini geliştiren ve yenileyen bir şehir olmasının da oldukça fazla avantajı vardır. 

Fuar standı yapan firmalar İstanbul ‘da nüfus kalabalığının yoğun olması nedeni ile burada toplanmışlardır. Sadece üretim ya da kiralama yapmayan bu firmalar birçok fuar standı için ekstra hizmet de verebilmektedir. Herhangi bir giydirme ya da diğer uygulamalar için aranabilen fuar standı firmaları ile birlikte her türlü soruna çözülmektedir.

Özellikle İstanbul’daki fuar etkinliklerinin sıklıkla gerçekleşmesi ile birlikte fuar standı firmaları oldukça rağbet görmüştür. Markaların kendilerini tanıtmak ve hizmetlerini pazarlamak için ihtiyaç duydukları fuar standları bu firmalarca üretilerek ya da kiralanarak sunulmaktadır. Sadece fuar standı üretimi konusunda değil, tüm ürün teşhir standı üretiminde de İstanbul en çok tercih edilen yerlerin başında gelmektedir. 

istanbul fuar standı

İstanbul Fuar Standları

İstanbul Fuar Standı Hizmetleri, çok fazla sayıda çeşitlilik göstermektedir. Bu çeşitliliğin nedeni ise İstanbul’un dünya çapında bir şehir olması ve birçok fuarın burada hayata geçirilmesidir. Hal böyle olunca fuar standı sektörü de ülkemizde en çok İstanbul’da ilerlemiştir. Çeşitli şirketler sadece İstanbul’da faaliyette olsa bile ciddi oranda satış ve kiralama yapabilmektedir. Hal böyle olunca da stand sektörünün daha da çok ilerlemesi mümkün olmaktadır.

Fuar standı üreten firmalar çok çeşitli miktarlarda ilgi görerek faaliyetlerini hayata geçirmeye devam etmektedir. Birçok çeşitte üretilen fuar standları ile birlikte organizasyonların ihtiyacı olan dikkat ve ilgi çekici fuar standları markalara sunulmaktadır. Özel olarak üretimi sağlanabilen fuar standları ile beraber özel bir sergi alanı da oluşturulabilmektedir.

Fuar standı yapan firmalar İstanbul şehrinde gösterdiği faaliyetler ile birlikte deneyim kazanarak fuar standları hakkında ilerleme kaydetmişlerdir. Böylelikle fuar standları için talep artarak büyümeye devam etmiştir. Birçok marka ve şirket bu ihtiyaçlarını karşılamak için İstanbul’da fuar standı firmasına başvurmuştur.

Tercih edebileceğiniz fuar standları:

İstanbul Fuar Standı Hizmetlerimiz;

  • Fuar Standı Kiralama
  • Fuar Standı Giydirme
  • Fuar Standı Tasarımı

İstanbul’da Stand Tasarımı Nasıl Yapılmalıdır?

İstanbul, aradığınız her şeyi bulabileceğiniz büyük Dünya şehirlerinden birisidir. Dolayısıyla oldukça kalabalık, canlı ve üretim açısından zengin bir bölgedir. Nüfusun fazla olması İstanbul’daki etkinliklerin ve organizasyonların daimi bir şekilde orada sürmesine olanak sağlamıştır. Pek çok büyük ya da küçük firma üretimlerinin çoğunu İstanbul odaklı olarak sağlamaktadır. Firmalara aynı anda çok sayıda kişiye ulaşma imkanı sağlayan İstanbul’da her şeyi bulmak mümkündür. 

Küçük şehirlere baktığımızda üretici firma sayısının ne kadar az olduğunu görmekteyiz. Ancak İstanbul bu açıdan oldukça gelişmiştir. Bölgede çok sayıda stand üreticisi firma bulunmaktadır. Hatta öyle ki; tasarlatmayı düşündüğünüz standlar karşınıza hazır bir şekilde çıkabilir bile. Ancak tüm bunlardan bağımsız olarak stand üretimi, tasarımı, satın alımı ve kiralama adımları hemen her şekilde aynı işlemektedir. 

Bir stand kullanımı öncesinde en önemli olan nokta; stanttan beklentinizdir. Satış odaklı bir stant istiyorsanız buna yönelik bir tasarım yaptırmalısınız. Her alanda olduğu gibi bu alanda da üretici firma ile daima iletişimde olmak, beklentilerinizi dile getirmek ve önce profesyonelliği düşünmek size her zaman fayda sağlayacaktır. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.