Site Rengi

Hop Ceo Art Metal Standı

Min. 100 Adet
Hop Ceo Art Metal Standı

Hop Ceo Art Metal Standı, pazarlama ve satış odaklı tasarlanmış dikkat çekici bir orta stanttır. Standlar, teşhir edecekleri ürüne göre farklı malzemelerden farklı tasarımlarda üretilmektedir. Küçük boyutlu ürünlerden en büyük boyutlu ürünlere kadar istenilen boyut, şekil ve ölçülerde stant kullanmak mümkündür. Ürünlerin satış stratejisine göre; yalnızca ürüne, yalnızca standa ya da her ikisine de dikkat çekicilik arttırılır. Hop Ceo Metal Standı tasarımında, hedefimiz öncelikli olarak asılı ürünlerin teşhirinin ön planda tutulmasıydı. Bu stant tasarımımızda neler yaptık, hangi aşamalardan geçtik Hop Ceo Art Metal Standı Proje İncelemesi başlığı altında görebilirsiniz.

Hop Ceo Art Metal Standı Proje İncelemesi

  • Ceren Kırtasiye için tasarladığımız askılı Hop Ceo Art Metal Standı, her alanda kullanımı sağlama amacıyla orta stand olarak tasarlanmıştır. Duvar önü kullanımlarından ziyade saha alanlarında esas ürün teşhir aracı olarak kullanılması standın verimliliğini arttırır. Bu stant modeli, orta alanlarda ufak ürünlerin teşhiri için ideal tasarıma sahiptir.
  • Metal direk etrafı yay askı olacak şekilde tasarlanan hop ceo metal standında metal gövdesini siyah renkten yana tercih ettik.
  • Standın ön ve arka cepheleri ile direkt temas kuracak marka ve logo alanı en üst kısımda yer almaktadır.
  • Art Metal Standı, tekerlekleri ile mobilize olduğundan kullanımı oldukça rahat ve pratiktir. Kullanım alanında sınırlama olmadığından istenilen biçimde kullanılabilir.
  • Bu metal stand modeli, tercihe göre dönerli ya da manuel olarak ayarlanabilmektedir. Böylelikle çok yönlü fonksiyonlar ile farklı ürünlerin sergilenmesi daha da kolaylaşmaktadır.
  • Özellikle kırtasiyeler, kitapçılar, oyuncakçılar gibi hedef kitlesi çocuklar olan ürünlerin sergilenmesinde rahatlıkla kullanılabilmektedir.
  • Taşıması oldukça kolaydır. İstenilen yere zahmetsiz bir şekilde nakil edilebilir.
  • Metal malzemeden imal edildiği için üzerinde sergilenecek ürünleri rahatlıkla taşıyabilir.
  • İç mekanda ve dış mekanda kullanıma uygundur.

Metal Stantların Özellikleri

Metal stantlar, genellikle yük olarak ağır ürünlerin sergilenmesinde kullanılan stand türleridir. Uzun yıllar boyunca kullanmak isteyen veya dış alanlarda ürünlerini tanıtmak isteyen firma ve markalar rahatlıkla metal standı tercih edebilmektedir.

Metal standlar ahşap veya diğer malzemelerden yapılmış stant türlerine  göre daha hafif olabilmektedir.  Komple sacdan yapılan bu stantlar oldukça sağlamdır ve uzun yıllar kullanılabilmektedir. Suya, değişen hava koşullarına, neme, ısıya karşı yüksek bir mukavemet gücüne sahip olması, çok uzun süreler boyunca kullanılmasına olanak sunar. Bu kullanım süresinin sağlamış olduğu avantaj ise stant için harcanan maliyetlerin daha düşük olmasını sağlamaktadır.

Metal standlar da tıpkı diğer standlar gibi birden fazla çeşide sahiptir. Ayaklı metal stand, örümcek metal stand, askılı metal stant ve benzeri türden çeşitlerde stant yapılabilmektedir.

Kullanım alanı ve tanıtımı yapılmak istenen ürüne veya hizmete göre stant şeklinizin tasarımını yaptırabilir veya hazır imal edilmiş ürünlerden tercih edebilirsiniz. Metal stantları birçok alanda görmemiz mümkündür. Giyim mağazaları, marketler, alış veriş merkezleri, fuar alanları, çeşitli organizasyon etkinliklerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ahşap stant ve diğer stant türlerine göre daha az maliyetli olması ve uzun ömürlü olması nedeni ile de oldukça avantajlıdır. Hop Ceo Art Metal Standı, metal malzemeden elde edilebilecek maksimum verimlilik için tasarlanmıştır.

Orta (Ada) Stantların Avantajları

Hop Ceo Art Metal Standı özelliklerinden olan orta (ada) standların avantajlarını, özelliklerini ve kullanım tiplerini inceleyelim. Orta standlar mağaza, market ve genellikle benzeri ticari alanlarda, kendi başlarına apayrı bir sergi ve teşhir alanı oluşturabilen stand türleridir. Mağaza ve benzeri yerlerin farklı alanlarında, farklı kategorilerde çeşitli ürünlerin sergilenmesi ve satışı konusunda oldukça destekleyici stand türleridir.

Bu stand türleri bulundukları alana ferah ve farklı bir hava katmaktadır. Oldukça kullanışlı, sağlam, ergonomik yapısı ve şık tasarımları ile firma ve markaların sıklıkla tercih ettiği stant türleridir.

Bu stant türleri, istenirse tekerlekli olarak da kullanılabilmekte, böylelikle mağaza içerisinde istediğiniz yerde konumlandırma olanağı da sunmaktadır. Orta stantlar isteğe göre, askılı ve raflı olarak da kullanılabilir.

Orta standlar, kozmetik, eczane, market, kırtasiye, giyim mağazaları gibi birçok yerde dikkat çekici, ferah ve şık tasarımları ile sağladığı avantajlardan kaynaklı sıklıkla tercih edilen güçlü imaj stantlarıdır. Hop Ceo Art Metal Standı tasarımında hem metal hem de orta (ada) standların sağladığı avantajlar kullanılmıştır.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.