Site Rengi

Dönerli Metal Pleksi Ürün Standı

Min. 100 Adet
Dönerli Metal Pleksi Ürün Standı

Dönerli Metal Pleksi Ürün Standı, tezgahüstü stand olarak tasarladığımız ve imalatında pek çok farklı malzeme kullandığımız bir stand türüdür. Metal ve pleksi standlar, birbirinden farklı birçok özellik taşır. KheironStand olarak, her iki ana malzemeden de elde edebileceğimiz özellikleri taşıyan bir stand hedefleyerek hedefimize ulaştık. 360 derece dönebilir şekilde tasarladığımız Dönerli Metal Pleksi Ürün Standı‘nı birlikte inceleyelim.

Dönerli Metal Pleksi Ürün Standı Proje İncelemesi

  • Dönerli ürün teşhir standı tasarımına başlamadan önce, dikkat çekerken algı yönetimi sağlamayı hedeflemiştik. Bu sebeple, üreteceğimiz standın potansiyel alıcıları yüksek oranda etkilemesi gerekliydi. Hem ürünün reklamının geniş kitlelere ulaşabilmesi hem de satışlarının artabilmesi için alışılmışın dışında bir stand tasarımı sağladık. Sergilenen ürün; pil, batarya ve elektrik kablosu ile 360 derece devamlı döner bir biçimde tasarlandı.
  • Metal ve pleksi malzeme kullanarak tasarlanan dönerli metal pleksi ürün teşhir standını ışıklandırmada LED kullanımı sağlandı.
  • LED üzerindeki aydınlatıcıların geçtiği kısımlarda, ışıklandırma sistemleri ile daha uyumlu ve daha kullanılabilir olduğundan kaynaklı pleksi malzeme kullanımı tercih edildi.
  • Dönerli Metal Pleksi Ürün Standı‘nda esas hedef ürün stoğu yerine, ürünü ön plana çıkarmaktı. Standda tercih edilen renkler, hem aydınlatmalarla hem de istenilen estetik görünüm ile uyum sağlayacak şekilde seçildi.
  • Üründe buluan diş kaşıyıcı temsilidir. Tezgahüstü Dönerli Metal Pleksi Ürün Standı‘nda asıl amaç hediye kartı satışını gerçekleştirebilmektir.

Dönerli Metal Pleksi Ürün Standı Avantajları Nelerdir?

  1. Portatif ve kullanışlı olması ile kurulda ve nakliyede herhangi bir sorun yaşanmaz. Bir dakikadan çok daha kısa bir süre içerisinde yerleştirilir ve teşhire hazır hale gelir.
  2. Pleksi ve metal malzemeler, birçok sektörün teşhir standlarında kullanılır. Projelendirme, maliyetlendirme ve imalat süreçlerinde en hızlı olan ve fiyat/ performans açısından en uygun olan malzemelerdir.
  3. Metal pleksi malzemeler, dayanıklı ve sert malzemeler olduğundan kaynaklı teşhir standının kullanımı oldukça uzun ömürlüdür. Aynı zamanda metal ve pleksi standlar çoğunlukla hem iç mekanda hem de dış mekanda kullanıma uygun tasarlanır.
  4. Oldukça şık ve estetik görüntüsü ile rahat dikkat çekebilir ve bir ürün teşhir standından beklenen perfomansı karşılayabilir.
  5. Tezgahüstü standlar, birçok ürünün doğru teşhiri için tercih edilmesi gereken ilk standlardandır. Tezgahüstü stand, insanlarla direkt iletişime geçer çok daha hızlı ve rahat bağlantı kurulmasını sağlar.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.