Site Rengi

İnnocap Plastik Maxima Fuar Standı

İnnocap Plastik Maxima Fuar Standı

Innocap Plastik Ambalaj Sanayi ve Tic. Ltd. Şti için tasarladığımız İnnocap Plastik Maxima Fuar Standı, firmanın vizyonu doğrultusunda tasarlanmış bir stand modelidir. Fuar organizasyonlarının vazgeçilmez ana parçası olan stantlar, amacına yönelik pek çok farklı şekilde tasarlanabilir. Özellikle maxima fuar stantları fuar organizasyonlarında firmayı ve firmanın özelliklerini ön plana çıkarmak için kullanılan en önemli araçlardandır. İnnocap Plastik Maxima Fuar Standı tasarımında neler yaptık, hangi özellikleri ön plana çıkardık Proje İncelemesi başlığında görebilirsiniz.

İnnocap Plastik Maxima Fuar Standı Proje İncelemesi

  • Innocap için tasarladığımız bu stantta hedefimiz, firmayı ve firma vizyonunu en net şekilde yansıtabilmek ve fuar ziyaretçilerine rahat bir deneyim sunmaktı. Kullandığımız alanın yeterli olması ve maxima fuar standı tasarımımız sayesinde İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı için uygun bir stant elde edebildik.
  • Tarımsal- kimyasal ambalaj üretimi sağlayan ve plastik ambalaj fuarı organizasyonlarında yer alan firmamız için bütünleşik ve kurumsal bir görüntü elde etmeyi başardık. Böylelikle firmanın kimliğini korurken, stanttan elde edilecek verimi de maksimuma çıkardık.
  • Firma logosuna ve ismine stand üzerinde pek çok farklı noktada yer vererek fuar organizasyonunda dikkat çekiciliği arttırdık.
  • İnnocap plastik maxima fuar standında, standı firmanın kendi renkleriyle renklendirerek komplike ve profesyonel bir görünüm kazandırdık. Gelen fuar ziyaretçilerinin kendilerini bir organizasyondan ziyade direkt firmanın içerisinde hissetmesi bizim için önemliydi.
  • Diğer stant türlerine oranla daha estetik ve fark edilir bir dizayna sahip olan ayrıcalıklı bir yapı kullanmak istedik. Bu sebeple maxima stand tasarımında kurulumu yapılan ahşap dokuları detaylarla özgünleştirdik. Innocap için geniş bir hayal gücü tasarımı ortaya çıkararak modüler tasarımın avantajlarını en üst düzeyde kullanmayı başardık.
  • Ziyaretçilerin rahat ve ferah bir ortamda vakit geçirebilmeleri için dörder sandalyeden oluşan toplam beş masa fuar standı içerisine yerleştirildi.
  • Yalnızca sergilenecek ürünlerin teşhirini değil Innocap firmasının tüm ürünlerinin teşhiri amacıyla stant içi duvarlarına yerleştirdiğimiz görsellerle hem renk kattık hem de ürün doygunluğunu sağladık.
  • Plast Eurasia İstanbul, Plastik Fuarı, İstanbul Plastik Endüstrisi Fuarı için uygun tasarıma sahip olan bu stantta sergilenecek ürünleri ön plana çıkarmak önceliğimizdi. Bu sebeple stant ışıklandırmasına ekstra özen göstererek aydınlatmaları raflara yerleştirdik. Ürünleri ışıklarla destekleyerek hem ortamın aydınlığını hem de ürünler için gereken vurguyu tamamladık.
  • Stand içi kolonlara yerleştirdiğimiz loş beyaz ışıklar kullanarak sydınlatmayı tamamladık.
  • Kurulumu pratik ve zahmetsizdir. Maxima fuar stantları kolay kurulumu sağlayan dinamik yapıları ile hem zamandan hem de efordan tasarruf etmenize olanak sağlar.

Maxima Fuar Standı Avantajları Nelerdir?

Maxima fuar standı görsel şıklık açısından firma ve markanızı en iyi şekilde tanıtabilmeniz üzerine tasarlanan stand türlerinin başında yer almaktadır. Modern tarzı ile en ince detaylar düşünülerek tasarlanıp üretilmektedir.

Kalite ve şıklığın ön planda tutulması fuar ve benzeri organizasyonlarda diğer tüm katılımcıların birkaç adım ötesine geçmenizi sağlamaktadır. Maxima fuar standının firma ve markalara sunduğu en büyük avantaj, en ince ayrıntısına kadar düşünülüp, marka temsilinde göz alıcı ve şık tasarımlar ile ön plana geçmenizi sağlamaktır.

Tüm bunların yanı sıra maxima fuar standı avantajlarından biri de zamandan tasarruf etmenizdir. Fuar ve benzeri türden etkinliklerde kısıtlı zamanı doğru değerlendirmek firmaların titizlikle üzerinde durduğu bir olgudur. Bu bilinçle tasarlanmış olan maxima fuar stantları, bağlantı yollarında yapılan kolay tasarım ile firma temsilcilerine hızlı ve basit bir şekilde standı kurma avantajı sağlamaktadır.

Tıpkı bir lego gibi dizayn edilmiş, birbirine geçmeli parçalar sayesinde ekstra herhangi bir işçiliğe gerek duymadan, rahatlıkla sizin stant kurulumunu gerçekleştirmeniz konusunda çok büyük avantaj sunmaktadır.

Firma ve markalar ürünlerini en iyi temsil edecek stand türlerini tercih etmektedir.  Fuarlarda sizi temsil edecek maxima standınız ne kadar şık ve göz alıcı tasarlanır ise, tanıtım ve pazarlama noktasında daha fazla avantajlı hale gelirsiniz. Maxima fuar standının sunduğu avantajlar sayesinde,  hem diğer firmalar hem de ziyaretçiler üzerinde iyi ve güçlü bir izlenim bırakabilirsiniz.

İnnocap Plastik Fuar Standında modüler dizaynın tüm avantajlarından faydalanmak amacıyla, maxima model kullanım sağladık.

Tüm maxima fuar stand tasarımlarımızı görmek için Maxima Stand Modellerini inceleyebilirsiniz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.