Site Rengi

Tek Yönlü Ahşap Stand

Tek Yönlü Ahşap Stand

Tek yönlü ahşap stand; mekan fark etmeksizin konumlandırılan ve üzerinde ki ürünlerin sadece bir yöne doğru sergilendiği stand çeşididir. Tamamen, ahşap gövde üzerinde, cepli, raflı veya baza taşıyıcılı sistemlerle geliştirilmektedir.

Örneğin elektronik zincir mağazalarda, ürünlerin teşhiri için kullanılan Tek yönlü stantlar tasarlanıp imal edileceği gibi, yine elektronik mağazalarda çay makinesi teşhir etmek için tek yönlü stantlar kullanılabilir.

Tabii bunun yanında birçok farklı amaçla tek yönlü stand türleri tercih edilerek kullanılabilmesi çok doğaldır. Homend çay makineleri için tasarlayıp ürettiğimiz, aynı zamanda de-monte olan ürün teşhir standını görselde görebilirsiniz.

Ahşap; malzeme bakımından dekoratif ve estetik bir malzeme olmasından dolayı birçok pazarlama stratejisinde rahatça kullanılabilecek bir hammaddedir.

Ortamın estetik bir iç mekan tasarımına dönüştürülmesi ve teşhirde ürünlerin öne çıkarılabilmesi bakımından ahşap stand türleri merkezde ve periferde yaygın biçimde kullanılır.

Siz de şimdi ürünü sipariş ederek hemen satın alamazsanız, çünkü önce markanıza özel tasarım geliştirmemiz ve üretmemiz gereklidir.

Tek Yönlü Ahşap Stand

Stand fiyatları ve çeşitleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.‬

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.