Site Rengi

Ahşap Vitrin Fiyatları

25.03.2020
3.169
Ahşap Vitrin Fiyatları

Ahşap Vitrin Fiyatları , bir çok sektörde kullanılan genel teşhir araçlarından biridir ve sahada ahşap ünite,ahşap reyon giydirme gibi isimler de alabilir.

Ahşap Vitrin yine pek çok sektörün sahadaki önemli enstrümanlarından birisi olmasının yanı sıra, ürünün farklı formlarda teşhir imkanı sağlayabiliyor olması nedeniyle, kullanım alanını oldukça genişletmektedir.

Herhangi bir mağazada veya fuar ve etkinlik alanında, Ahşap Vitrinleri kullanılarak sergileme yapılabilir. Tabii bu ürünler genellikle kapalı alanlarda kullanılan ürünler olduğundan, dükkan formundaki alanlarda daha yaygın kullanıldıklarını söylemek doğru olur.

Biz ürünlerimizin kullanım alanını, müşteri ihtiyaçlarına göre belirliyor ve tam olarak ihtiyaca odaklı tasarımları gerçekleştiriyoruz.

Ahşap vitrin tanımı çok geniş bir ürün skalasını kapsamaktadır. Çünkü, ahşaptan yapılan ve içerisinde birçok farklı ürünün muhafaza edildiği ve insanların beğenisine sunulduğu bu vitrinleri birçok farklı organizasyonda ve mekanda görmek mümkündür.

Normal ürün standlarından farklı olarak genelde kapaklı veya kapaksız modellerin yer aldığı bu ürün sınıfında, çok farklı konseptler ile tasarlanmış ve farklı boyutları mevcut olan seçenekler vardır.

Ahşap vitrinler ürün tanıtmanın ve sergilemenin en zarif, etkili ve güzel seçeneklerinden birisidir. Bu vitrinlerin farklı türlerini ev, ofis ve okullarda dahi görebilirken; fuarlarda, sergilerde, alışveriş mağazalarında ve daha birçok farklı yerde karşımıza bu vitrinler çıkabilmektedir.

Vitrin tasarımı ve üretimi konusunda da uzmanlık alanı bulunan firmamız size bu konuda her zaman destek sağlayabilmektedir.

Ahşap Vitrin Çeşitleri

Ahşap vitrinlerin çok farklı zarif ve şık modelleri bulunmaktadır. Kullanım amacı, kullanılacağı yer ve içerisinde hangi tür ürünlerin bulundurulacağına bağlı olarak modelleri değişebilmektedir.

Genelde kapaklı veya kapaksız modelleri bulunan bu vitrinler, cam veya pleksi gibi farklı malzemeler ile kombin edilebilmekte ve ışıklı, ışıksız modelleri yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bu ürünlere sahip olmak isterseniz, firmamızın ürün gamındaki standart vitrin modellerini inceleyebilir veya özel tasarım talebinde bulunabilirsiniz. Ahşap Vitrin çeşitleri bağlığı altında herhangi bir kategori veya ürün ayrışımı yapmaya gerek yoktur.

Ürünler, sizin ihtiyacınız her ne ise buna odaklı olarak üretilir ve size sunulur. Ürünlerin çeşidini sizin ihtiyaçlarınızın belirlediğini söylemek asla yanlış olmaz.

Ahşap vitrin, bir çeşit ürün standı olmakla birlikte sergileme için her ortamda kullanılan ve depolama içinde kullanılabilen ürünlerin genelinde ifade eder.

Kimi ahşap stand türleri çok ağır yükleri kaldırabilecek şekilde tasarlanır ve sanayide dahi kullanabilmeleri mümkündür. Marketler, büfeler, giyim mağazaları, teknoloji mağazaları akla gelebilecek herhangi bir iş ortamında ahşap vitrin türleri kullanılabilir.

ahşap-vitrin-fiyatları

Fiyatları Nelerdir?

Ahşap vitrinlerin fiyat tespiti için uygulama yapılacak mekanın ölçüsü ve nihai tasarım belirlenmelidir. Genelde özel tasarım olarak talep edilen ürünlerin fiyatları biraz daha yüksek olmaktadır.

En doğru fiyatları firmamız ile iletişime geçerek öğrenebilir; uygun fiyat teklifi avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz. Firmamız sizin için kalite standartlarını ön plana alarak, mümkün olan en uygun ahşap vitrin fiyatları seviyesini ortaya koyar.

Tasarımdan üretimin son aşamasına kadar her seviyede en iyi materyal ve işçilik kalitesi tercih edilerek en etkili sonuçları ulaşmanız bizim tarafımızdan sağlanır. Bizim de şimdi iletişime geçerek dilediğiniz ürünleri hemen ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.