Site Rengi

Akrilik Dönen Ruj Standı

Min. 50 Adet
Akrilik Dönen Ruj Standı

Akrilik Dönen Ruj Standı kullanım alanları ve ücretleri hakkında bilgi almak isterseniz yazımızı takip ediniz.

Akrilik (pleksi) malzeme, petrol kökenli plastik türevi bir malzemedir. Bu malzemeyi kırılganlık yönü ile cama benzetmek yanlış olmaz. Cam gibi -temperli camlar hariç-, kırılgan ama darbeye de maruz kalmadığında oldukça sağlam bir malzeme olarak düşünebiliriz. Ancak tersi bir durumda da, çizilme, kırılma gibi bir çok konuya hazırlıklı olmalıyız. Pleksinin başka bir özelliği de, farklı renklerde levhalar halinde dökülebilmesidir. Ruj gibi kozmetik ürünlerin tamamında çok tercih edilmesinin sebeplerinden biri de budur. Kozmetik Standların çoğunda pleksi malzemeyi neredeyse mutlaka görmekteyiz. Premium ürünlerin premium standlarda sergilenmesinden daha doğal bir durum olamaz.

 

Akrilik dönen Ruj Standı

Akrilik dönen Ruj Standı

Akrilik Dönen Ruj Standı, rujun kendisinin demo gerektiren bir ürün olmasından dolaylı, sahada sık kullanılmaktadır. Böylece potansiyel müşteri standı çevirerek, ürünleri test ederek deneyimleyebilir. Kişi istediği rengi seçebilmekte ve görsellik gerektiren bu üründe, mutlu müşteri olarak kozmetik mağazasından ayrılır.

Seminer- konferans- toplantı, reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.