Site Rengi

Ayaklı Metal Oje Standı

Ayaklı Metal Oje Standı

Ayaklı Metal Oje Standı ölçüleri ve ücretleri nelerdir?

Özellikle kadınların süs niyetiyle kullandıkları ojeler oldukça farklı renklere sahiptir. Reklamcının her alanında siyah ile beyaz veya çok renkli opsiyonlar her alanında uzman tasarımcının sevdiği çalışmalardır. Siyah ile beyaz netlik ve premium algısını arttırıken, renklerle de çok eğlenceli ve dikkat çekici tasarımlar ortaya çıkar. Endüstriyel tasarımcı, grafiker, illüstratör, iç mimar fark etmeksizin tasarımcının severek aldığı işler de başarılı sonuçlar çıkar.

Ayaklı Metal Oje Standı, tek yüz çift yüz veya üç yüzlü, 4 yüzlü ve daha çokgenli olarak tasarlanabilmektedir. Burada bulunduğu ortamın fiziki koşulları, amaç ve karar kılınan branding alanı önemlidir. Buradaki örnek üründe değinilmesi gereken başka bir konu ise, görsellerin yapılmış olan kanallar sayesinde değişebilir olmasıdır. Böylece marka kampanya değişikliğine gittiğinde sadece görselleri basarak, yeni stand masrafından kurtulmuş olur. Tüm metal stand talepleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Ayaklı Metal Oje Standı

 

Seminer- toplantı- konferans, reklam çalışmaları ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.