Site Rengi

Premium i-Pad Standı

Premium i-Pad Standı

Premium i-Pad Standı, diğer standlara göre farklı özellikler taşıyan bir ürün teşhir standı oldu. Telefon, telefon aksesuarı, ipad, tablet ve diğer ufak teknolojik aletlerin sergisi için tasarladığımız bir stand modelidir. Premium i-Pad Standı, malzeme ve üretim tekniğine göre premium özelliklere sahiptir. İdeal, kullanışlı ve fonksiyonel bir ipad standıdır. Gündelik hayatta pek çok noktada gördüğümüz ürün teşhir standları, oldukça önemli teşhir araçlarındandır. Eczane, bakkal, market, benzinlik, mağaza ve benzeri alanlarda sıklıkla karşımıza çıkar. Kullanıcıya kolay kullanım imkanı sunmasının yanında, reklam ve teşhir için oldukça fonksiyonel araçlardır.

i-Pad Standı, günümüzde telefondan sonra belki de en çok kullandığımız teknolojik ürün olan İpad’ler için tasarlandı. İ-pad kullanımının gelişen teknolojiyle birlikte artması, daha çok üretimi sağladı. Ve hızlı tüketimin olduğu teknoloji alanında ise yeni ve güçlü rakiplerin oluşmasını sağladı. Yoğun talep gören i-pad’lerde de kaliteli bir sunum giderek önem kazanıyor. Dolayısıyla, satış alanlarında satışı desteklemek daha önemli hale geliyor. Premium i-Pad Standı tasarım ve üretiminde neler yaptık, hangi aşamalardan geçtik Proje İncelemesi başlığında görebilirsiniz.

Premium i-Pad Standı Proje İncelemesi

 • Bu tasarımda amacımız, çok talep gören teknolojik aletlerden birini profesyonel bir şekilde sunmaktı. Kullandığımız malzemeler ve tasarımla bu hedefimize ulaştık.
 • Tasarımda kullandığımız fanus ile alışılagelen ürün teşhir standlarından ayrıştık. Daha dikkat çekici ve özel bir görünüm kazandık.
 • Piyasada alım satım sirkülasyonu fazla olan tablet ve telefonlar için teşhir stili çok önemlidir. Dolayısıyla ürünlerin teşhirinde profesyonel olmak büyük yer tutar. Tasarımın her detayında profesyonel işçilik sağladık. Ve ürün teşhir standları arasında fark yaratmayı başardık.
 • Ana malzeme olarak ahşap  üzeri pleksi kaplamadan oluşan özel bir endüstriyel malzeme tercih ettik. Ahşabın dayanıklı  ve sert yapısını kullanarak daha sağlam bir stand elde ederek, üzerindeki pleksi kaplama ile de premium görüntüden taviz vermedik. Böylece hem uzun ömürlü hem de estetik açıdan iyi bir form elde ettik.
 • Fanus kısmında 6 mm şeffaf pleksi kullandık. Pleksi malzeme, cama oranla daha dayanıklı ve uzun süreli kullanıma uygundur.
 • Alt konstrüksiyonlar, siyaha boyandı. Ve siyah akrilik panellerle kaplandı. Siyah renginin şıklığını ve sadeliğini kullandığımız bir renk çalışması oldu.
 • Premium i-Pad Standı, tek başına herhangi bir görsel araca ihtiyaç duymadan kaliteli bir görünüme sahiptir.
 • Fanus ve alt panellerin arasında ışıklandırmalı beyaz lightbox pleksi bulunmaktadır. 5 cm kalınlığında olan pleksi, üzerindeki ürünleri daha ön plana çıkarmaya yardımcıdır. Aynı zamanda akılda kalıcılığı da arttırarak marka ya da firmaya katkı sağlar.
 • Premium stand olarak geçen ışıklı akrilik i-Pad Standı, tekrar tekrar kullanımlara uygundur. Ayrıca dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar kullanım sağlar.
 • Pleksi malzeme, cama göre daha dayanıklıdır. Ancak korumaya ihtiyaç duyar. Bu ürün teşhir standı kullanımında dış faktörlerden koruma sağlamak gereklidir.
 • Stand, oldukça hafif bir yapıya sahiptir. Sergi alanında yer değiştirme işlemlerini rahatlıkla yapmak mümkündür.

Mobil Cihazların Teşhiri Nasıl Olmalı?

Tablet, telefon, telefon aksesuarı, kulaklıklar, akıllı saatler ve çok daha fazlası hızlı bir şekilde hayatımıza girdi. Sürekli yenilenen ve kendini tekrar etmeyen teknolojik ürünler ise, her geçen gün daha fazla hayatımızda yer ediyor. Neredeyse her ay farklı bir teknolojik aletin gündem olduğu günümüz dünyasında çeşitlilik ve rekabetse oldukça fazla. Ayrıca tüm bunların yanında hiç bitmeyen ve sürekli artan bağımlılıklar da meydana geliyor. Dolayısıyla üretime ve teşhire olan ihtiyaç artıyor. Premium i-Pad Standı tasarımında olduğu gibi, hemen her üründe teşhir önemli hale geldi. Artık günümüzün birçok önemli marka ve firması, büyük yatırımlarını kalıcı reklamlara yapıyor. En çok tercih ettiğimiz ve hayatımızda tıpkı telefon gibi yaygınlaşan ürün teşhir standları, çok farklı tasarımlara sahip.

Böylece, ürün teşhirinde profesyonellik ve sıra dışılık büyük önem kazanıyor. Ürün teşhir standı dediğimiz zaman aklımıza gelen banko, masa gibi görseller yerini çok farklı tasarımlara bıraktı. Daha kreatif ve özgün ürün standları kullanmak, her zaman çok daha fazla fayda sağlıyor. Mobil cihazların ürün teşhirinde daha sade daha şık ancak daha dikkat çekici olmak önemli. Buna ek olarak; daha prestijli ve modern hatlara sahip standlar, müşteriler üzerinde daha etkili oluyor. Mobil cihazların teşhirinde tercih edeceğiniz stand için profesyonel bir ekiple çalışmanız ve ürünlere uygun bir tasarım seçmeniz oldukça önemlidir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.