Site Rengi

Risa Alüminyum Ahşap Fuar Standı

Risa Alüminyum Ahşap Fuar Standı

Risa Alüminyum Ahşap Fuar Standı, Risa Alüminyum için özel olarak tasarladığımız bir çalışmamız oldu. Yurt içi ve yurt dışından en prestijli marka ve üretici firmaları müşterileriyle tek çatı altında toplayarak inovasyon ve trendleri katılımcılarıyla buluşturan çok sayıda organizasyon vardır. Ankara Fuar Merkezi, Congresium Kongre ve Sergi Merkezi, ATO Fuarı, Ankara Fuarı, Yapı Fuarı gibi organizasyonlarda sergilenmesi planlanmıştır. KheironStand olarak böyle etkin organizasyonlarda yer almaktan mutluluk duyuyoruz.

Ahşap fuar standı, modüler fuar standı, maxima fuar standı gibi birçok çeşidi barındıran ürün teşhir standları, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ürün teşhiri; tanıtım, satış arttırma ve reklam odaklı olarak hayatımızın hemen her noktasında. Küçük büyük birçok marka ve firmanın ilk tercihi olarak karşımıza çıkıyor. Bunun yanında kendini sürekli geliştirmeye devam eden ve yenilikler sunan stand sektörü, organizasyonların da vazgeçilmez bir parçası. Özellikle Emlak konut fuarı, gayrimenkul fuarı gibi birleşik organizasyonlardan kitap fuarına kadar farklı alanlarda organizasyonları yakalamak mümkün. Üstelik organizasyonların en temel parçası da çoğunlukla fuar standları oluyor. Aynı zamanda Risa Alüminyum Ahşap Fuar Standı gibi çok sayıda stand bu organizasyonlarda yer alıyor. Ve firmanın profiline katkı sağlıyor. Risa Alüminyum için tasarladığımız fuar standına ait tüm adımlarımızı Proje İncelemesi başlığında görebilirsiniz.

Risa Alüminyum Ahşap Fuar Standı Proje İncelemesi 1

 • Fuar, seminer gibi etkinliklerde sağlam yapılara sahip olmak her zaman fayda sağlar. Ahşap malzeme kullandığımız bu stantta önceliğimiz dayanıklı bir proje ortaya çıkarmaktı. Suntalam stand olarak da niteleyebileceğimiz Risa Alüminyum Ahşap Fuar Standı hedeflerimize ulaştı. Özellikle kullandığımız ahşabın kalitesi ve profesyonel işçilikle hayalimizdeki stant modeline ulaştık.
 • Tasarımla ilgili diğer bir hedefimiz ise, özgün olmaktı. Alıştığımız fuar standı görünümlerinin dışına çıkmak, özgün ve kreatif bir tasarım sunmayı hedefledik. Sıkıcılık ve sıradanlıktan uzak durarak kaliteli bir görünüm sunma fırsatı yakaladık.
 • Stantta ana renk olarak beyaz tercih ettik. Böylelikle sade ve şık bir görüntü kazandık. Standı hareketlendirmek ve canlılık katmak için firmanın renklerini kullandık. Firmanın halihazırda temsili renkleri ile logo yerleşimleri yaptık. Ve Bu sayede hem canlı hem de bütüncül bir forma ulaştık.
 • Diğer fuar standlarının aksine ziyaretçiler için daha geniş bir alan hedeflemiştik. Bir karşılama bankosu sağ ve sol taraflarına bu alanları etkin bir şekilde dizayn ettik. Toplar dörder sandalyeden dört adet cam masa yerleştirdik. Böylece ziyaretçiler için rahat bilgi akışını ve konforu gözettik.
 • Özellikle karşılama bankosu, karşılama bankosu arkası duvar, standın sağ ve sol cephelerine firma logosunu ekledik. Bazı alanlarda firma logosunu 3D tasarladık. Böylece daha dikkat çekici bir görünüm kazandık. Sonuçta ise, her cepheden dikkat çekici bir görüntü ortaya koyduk.

Alüminyum Ahşap Fuar Standı Proje İncelemesi 2

 • Standın giriş kısmını kısıtlamadık. Ancak sağ ve sol cepheleri kapattık. Burada amacımız kapalı bir alan, şirket havası yaratmaktı. Amacımız yalnızca başarılı bir stand tasarlamak değil, ziyaretçileri firma ile yakınlaştırmaktı. Görsel iletişim araçlarını yalnızca şirket isimlerinde kullanarak bu hedefimize ulaştık.
 • Işıklandırma fuar standları için oldukça hassas bir detaydır. Stant ışıklarını ziyaretçileri yormayacak ve ortam ile uyumlu olacak şekilde tasarladık. Ve rahat ve temiz görünüme katkı sağlamış olduk.
 • Ziyaretçilere firmada hissiyatı vermek için zeminde yükselti kullanmadık.
 • Stand üzerine uyguladığımız tüm ayrıntılar, maksimum konfor ve rahat bir kullanım alanı amacına uygundur. Nakliye, kurulum ve sökme işlemleri son derece rahattır. Bu sayede kullanıcıya hem zamandan hem de efordan tasarruf sağlar.
 • Tekrar kullanıma uygun yapısı sayesinde birden fazla organizasyon ve etkinlikte kullanmak mümkündür. Ve bu sayede ekonomik anlamda katkı sağlar.
 • Standa ait elektrik işçiliği profesyonel bir şekilde gerçekleşmiştir.

Standın Şirket Kimliğine Katkıları

 • Kitlelerin güvenini kazanmak ve yeni hedef kitleler oluşturmak için ideal bir stand modelidir.
 • Organizasyona destek olarak organizasyonun etkinliğini kanıtlar. Hatta fuar şehrine büyük katkı sağlar.
 • Firmanın estetik ve güzellik algısını destekler.
 • Ürün bilincini arttırır. Ve bu sayede kaliteli sermaye planlarının önünü açar.
 • Bireysel imajı ve firmanın prestijini destekleyerek katkı sağlar.
 • Firmanın akılda kalıcılığını arttır ve ismini ön plana çıkarır.
 • Uzun ve kısa vadede satış arttırma konusunda pek çok avantaj sağlar.
 • Aynı sektöre ait farklı firmalarla kaynaşmayı sağlar.
 • Son olarak sektördeki yerin korunmasına destek olur ve sağlamlaştırır. Kısacası birçok noktada büyük fayda sağlar.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.