Site Rengi

Mini Cep Parfüm Standı

Min. 50 Adet
Mini Cep Parfüm Standı

Mini Cep Parfüm Standı, şüphesiz standın en fonksiyonlu formlarından biridir. Mini denmesi kesinlikle gerçekçi bir yaklaşım olmaktadır. Çünkü boyut olarak genel parfüm stantlarına hatta genel stantlara göre daha küçük olabildiği büyük versiyonları da diğer stant türlerine bakıldığında yine de küçük kalmaktadır.

Çünkü,ürünün kendisi de küçüktür. Bunun getirdiği avantajlar ise şu şekilde özetlenebilmektedir: Öncelikle, ürün küçük olduğu için kolayca mobil olabilecek bir stanttan bahsetmekteyiz. Küçük dendiği zaman akılda parfümlerin sığmayacağı bir boyut hayal edilmemelidir. Kişisel bakım için önem arz eden bu ürünlerin teşhirinde Kozmetik Standı, sıklıkla kullanılmaktadır.

Mini Cep Parfüm Standı açısından bir diğer avantaj da şudur ki, bu stant türünün hacimleri, tasarımı gibi fiziki özellikleri isteğe göre dizayn edilebilmektedir. Yani bu ürünü almak isteyen müşteri, istekleri doğrultusunda bu ürünün rengini değiştirebilecek, ya da mevcut satış yaptığı firmanın logosunu bu ürüne bastırabilecektir.

mini-cep-parfum-standi

Ürün genel olarak kartondan üretildiği gibi, ahşap(görseldeki gibi),pleksi, PS, gibi alternatifleri de sahada sıklıkla görülebilmektedir. Ürün Kasa önü Stand, olarak değerlendirilebilir. Çünkü müşteri alışverişini bitirmiş ve özellikle mobil haldeyse ihtiyacı olduğunu düşünebilir veya kasiyerin tavsiyesi ile ürünü almaya yönebilir.

Mini Cep Parfüm Standı çeşitleri için bizimle iletişime geçin.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.