Site Rengi

Altıgen-Mdf-Roku-Cin-Standı

Sadece Roku Markasına!
Altıgen-Mdf-Roku-Cin-Standı

MDF kullanarak üretilen Altıgen-Mdf-Roku-Cin-Standı, premium üretim sağladığımız önemli standlar arasında yer alıyor. Ürün teşhirinde önemli yer kaplayan standların, kullanım amacına en uygun tasarlanmış örneklerinden birisi olan Altıgen-Mdf-Roku-Cin-Standı hem hafif hem sade hem de kullanışlı görünümü ile dikkat çekiyor.

Altıgen-Mdf-Roku-Cin-Standı Proje İncelemesi

 • Yüksek ısı ve basınç ile elde ettiğimiz ahşap kullanımı sağladığımız bu standda, hem kaplamaya hem de doğal ahşap görünüme yer verdik.
 • Kombinasyonlarda sıklıkla kullanılan ve bizim de stand için uygun gördüğümüz beyaz-ahşap ve canlandırma renklerini tercih ettik.
 • Altıgen olarak tasarımını ve üretimini yaptığımız MDF Cin Standı‘na ait olan şişeler de altıgen olduğundan kaynaklı beklediğimiz uyuma ulaşmayı başardık.
 • Stand üzerinde bulunan etiketin mevsimsel uyarlaması altıgen şişeler üzerinde de bulunmakta.
 • Hedefimiz, MDF’nin sert ve ağır bir ahşap malzeme olmasına karşın ağırlık olarak yüksek sayılarda olmayan bir stand üretmeyi başarmaktı. Altıgen-Mdf-Roku-Cin-Standı‘nın hafifliği ile hedefimize ulaştık.
 • Stand görünümleri teşhir edilecek her kategoriden ürün için oldukça büyük önem taşır. Mdf cin standını üretirken isteğimiz; sade ancak aynı zamanda gösterişli bir stand elde etmekti.
 • 8 MM MDF kullanılarak üretilmiştir.
 • İç mekan, dış mekan, toplantılar, reklam ve tanıtım amaçlı düzenlenen fuar organizasyon etkinliklerine kullanımlarına uygundur.

MDF Nedir? MDF Stand Hakkında

 • MDF malzeme ile üretilen stand türüdür. Mdf yapısı gereği, sunta malzemeye göre çok daha dayanıklı ve daha derli toplu bir malzeme yapısına sahiptir. MDF malzeme ile imal edilen stand türleri, ahşap bir görüntüye sahip oldukları için oldukça şık görünmektedir.
 • Bu malzeme üretilen stand türleri, aynı zamanda, ağırlık kaldırma kapasitesi düşünüldüğünde sunta malzemeye göre çok daha dayanıklı olabilmektedir.
 • Kullanılan malzeme akrilik oto boyası ile rahatlıkla istenilen her renge boyanabilmektedir. Akrilik oto boyalarının uzun ömürlü olması, MDF malzemenin de daha uzun ömürlü olmasına olanak sağlarken, aynı zamanda istenilen renge de kavuşmuş olacaktır. Örneğin; sunta malzeme akrilik boya ile boyandığında zamanla kenarlarında aşınma gerçekleşirken, MDF malzemede bu oran çok daha düşüktür.
 • Bu malzeme ile yapılan stand türlerinin uzun ömürlü olması ve lüks bir görüntüye sahip olması açısından, birçok marka ve firma bu malzemeden imal edilmiş ürün türlerini tercih etmektedir.
 • Ahşap malzeme ile üretilen stand ürünleri hem istenilen şekil ve ebatta, hem de istenilen renkte olabilmektedir. Dilerseniz firma ve markanız için özel tasarımda bu malzeme ile üretilebilen stand türlerini de tercih edebilirsiniz.
 • Tüm bunların yanı sıra malzemenin mukavemet gücü, istenilen tasarım ve renkte yapılabildiği gibi, piyasaya göre fiyat açısından da oldukça avantajlı bir malzemedir. Firma ve markalar fiyatının avantajlı olması sayesinde de bu ürüne fazlasıyla talep göstermektedirler.

İçki Standı Kullanmak Ne Sağlar?

Dünyada ve ülkemizde birbirinden çok sayıda alkol çeşidi bulunmaktadır. Alkol çeşitlerini sergileyebilmek adına alkol standı çok büyük önem kazanmaktadır.

Birbirine bağlı ve her kategoriden en az iki çeşidi bulunan yüzlerce içki bulunmaktadır. Bu içki çeşitlerinin tanıtımı, sergilenmesi ihtiyacından doğan içki standı, alkol çeşitlerinin düzgün ve bir birine karışmadan çeşit, tür, sayı ve fiyata göre sıralanması tanıtılması için birçok çeşidi bulunan stand türleridir.

Ülkemizde her türlü ürün için stand üretilebildiği gibi alkol ürünleri içinde özel tasarım ve çeşitli malzemelerden imal edilebilen satnd türleri yer almaktadır.

Markalar ürünlerinin satışını yapacak olan firmalar için özel tasarımda stand üretebildikleri gibi, bu ürünlerin satışını perakende olarak yapan mekanlar ise aynı zamanda kendi çizgisini ve marka renklerini kullanabilecekleri stand türlerini tercih etmektedirler.

Genelde cam şişelerde satışı gerçekleştirilen bu ürünlerin, hem sağlam bir stand türünde sergilenmesi, hem dizayn olarak göz alıcı olabilmesi aynı zamanda tüm markaları ve bu markalara ait olan ürünleri kategorize ederek sergileyebilecek standlar olduğu gibi, istenilir ise özel tasarım stand da imal edilebilmektedir.

Çok çeşitli malzemelerden tamamen isteğe göre üretilebilen alkol standları, pleksi, metal, alüminyum ve ahşap olarak üretilebilmektedir.

Bir çok satış mağazası alkol ürünlerinin sergilenmesi için ahşap standları tercih etmektedir.  Bunun nedeni ise ahşap standların hem görsel olarak çok şık ve güzel görünmesi aynı zamanda ahşap standların sağlam olması ve üzerinde birçok ürünün ağırlık kapasitesine göre de sergilenebiliyor olmasından kaynaklanmaktadır.

İçki markaları ülkemizde ve dünyada büyük bir rekabet içerisinde oldukları için, ürünlerini sergileme ve tanıtma konusunda stand seçerken de birbirleriyle yarışmaktadırlar.

Birçok marka ürünleri için özel tasarımda, kendi renklerini taşıyan stand türlerini özel olarak ürettirmektedirler.

Bu özel tasarım alkol standlar markların daha da güçlenmesine olanak vermektedir. Çünkü reklamın en iyi yolu, ürünü en iyi şekilde sergilemekten geçmektedir. Ülkemizde ve dünyada neredeyse bütün alkol markaları bu bilinçle hareket etmekte ve uzun vadede kesinlikle kazanmaktadırlar.

Tüm alkol standları için pleksi, ahşap, metal, alüminyum ve karton, mdf stand üretilebilmekte ve istenilen kalitede malzemeye göre fiyatlarında değişkenlik gösterebilmektedir.

Alkol Standlarımızın tamamına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.