Site Rengi

Barfas Maxima Fuar Stand

Barfas Maxima Fuar Stand

Barfas Maxima Fuar Stand, Türkiye’nin önemli otomasyon teknolojileri firmalarından olan Barfas Otomasyon Teknolojileri Ltd. Şti. için özel olarak tasarladığımız bir fuar standıdır. Fuar standlarının, fuar organizasyonlarının vazgeçilmez ve en önemli parçalarından biri olduğunu düşünürsek, tasarımları ve kullanılabilirliği de oldukça büyük önem taşımaktadır. Barfas Maxima Fuar Stand tasarımımızda neler yaptık, hangi detayları belirginleştirdik ve nelere dikkat ettik birlikte inceleyelim..

Barfas Maxima Fuar Stand Tasarım İncelemesi

Barfas Otomasyon Teknolojileri Ltd. Şti. için tasarladığımız maxima stand 600cmX400cmX366cm(h):24m2 ölçülere sahiptir.

  • Barfas firmasının kalitesine ve şıklığına uygun olduğunu düşündüğümüzden kaynaklı zeminde aliminyum malzeme kullanımına öncelik verdik. Bu sebeple stand zeminde karolaj döşeme tercih ettik.
  • Firmaya ait olan logoyu en dikkat çekecek ve görsel olarak bilgilendirecek alanlarda kullanılacak şekilde tasarladık ve dijital baskı logo kullandık.
  • Barfas Maxima Fuar Stand tasarımını standda kullanılacak ana madde suntalam olacak biçimde tasarladık. Bu sayede; nakil ve kurulum aşamalarında kolaylık sağlarken aynı zamanda dayanıklılığın yüksek olmasını hedefledik.
  • Stand ışıklandırma planı için; sade, göz yormayacak aydınlatmalar tercih ettik.
  • Barfas Maxima Fuar Stand tasarımında  1 adet 100cm X 100cm depo bulundurduk.
  • Barfas Maxima Fuar Stand tasarımında bulunan; 1 adet mini buzdolabı, 1 adet kettle, 1 adet

çöp kovası,  1 adet USB oynatabilen 49 inç TV, 1 adet karşılama banko ve 1 adet tabure, 2 adet cam masa ve 8

adet sandalye rahatlıkla yer alabilmektedir.

Maxima Stand Nedir?

Barfas Maxima Fuar Stand tasarımında da kullandığımız maxima standlar nelerdir ve özellikleri nelerdir birlikte bakalım..

Diğer stand türleri arasında özellikle fuar organizasyonları için en uygun ve kullanışlı olan stand türüdür. Daha fark edilir ve daha estetik bir görünüme sahip olan modüler tasarımlardan oluşan ayrıcalığa sahip yapılardır. Hem özgün bir görünüm sağlar hem de istenilen boyutlarda ve istenilen şekilde tasarlanabilmektedir. Pek çok büyük marka ve firmanın tanıtımını yapmak ve sektörde yerini korumak için tercih ettiği bir stand modelidir.

Maxima standlarda tasarımı oluşturan en önemli unsur hayal gücüdür. Bu sebeple bu tasarımlarda özgün olmaya ve aynı zamanda kullanılabilirliğe büyük önem vermek gereklidir. Maxima standlar, dayanıklı yapısı sayesinde nakil ve kurulum işlemlerinde en rahat kullanılan standlardandır.

 

 

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.