Site Rengi

Kapaklı Işıklı Sigara Stand

Min. 20 Adet
Kapaklı Işıklı Sigara Stand

Sigara Stand kullanımı henüz tam olarak yaygınlaşmamış olmasına karşın azımsanmayacak çeşide sahiptir. Kapaklı Işıklı Sigara Standı tasarım ve üretim aşamaları, sigara teşhir standı kullanımı ve fiyatlar ile ilgili tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Sigara teşhir ve satış standı kullanımı; tütün ve tütüne dayalı tüm ürünlerin satış, teşhir ve sunumunda oldukça büyük öneme sahiptir. Sigara teşhir standı, çakmak, kibrit, tabaka ve benzeri yan ürünlerin sergilenmiş olduğu bu standlarda imalat malzemesi olarak farklı seçenekler bu

lmak mümkündür. Metal sigara teşhir standı, akrilik sigara teşhir standı, plastik sigara teşhir standı, enjeksiyon sigara standı ve vakum yöntemiyle sigara teşhir standı tasarlamak ve üretmek tercihe kalmıştır. Her üründe olduğu gibi sigaranın teşhiri ve satışı için uygun ekipmanları sağlamak oldukça önemlidir. Sağlığa zararlı olsa da kullanımı epey yüksek olan ve günlük olarak satışı fazla olan tütün ürünleri için ağırlıklı olarak büyük sigara markaları stand üretimi sağlamaktadır.

Sigara teşhir standları, farklı mekanizmalara sahip olması, detaylı tasarımları nedeniyle düşük adetlerde üretimi yapılamayan stant türlerindendir. Genellikle sigara üreticileri tarafından üretimi sağlanır ve sıklıkla satışının yüksek olduğu, alıcıları tarafından daha görünebilir olan bölgelere dağıtımı gerçekleşir.

Sigara stantlarının üretim süreleri, maliyeti ve tasarımı istenen projeye göre değişebilmektedir.

Kapaklı Işıklı Sigara Standı Proje İncelemesi

  • Özel iticili sigara teşhir standı olarak tasarımını sağladığımız Kapaklı Işıklı Sigara Standı, oldukça pratik ve rahat bir kullanım sunar.
  • Bir raf üzeri 12 ve 13 pakete uygun olacak ve toplam 6 raftan oluşacak şekilde tasarımını sağladık. Hem kullanışlı hem de alandan tasarruf sağlayacak en ve boy özelliklerine dikkat ettik. Böylelikle en ufak bakkallardan en büyük marketlere kadar sigara teşhiri için uygun bir stand tasarlamış olduk.
  • Kapaklı Işıklı Sigara Standı için tercihe göre kapak açımında aydınlatma kullanımı sağlanabilmektedir. Aynı zamanda bu işlev bir switch düğme ile de sağlanabilir. Özellikle sigara satışı yapan restoran ve kafelerde aydınlatmalı sigara standları daha çok dikkat çektiğinden sıklıkla tercih edilmektedir.
  • Işıklı sigara standı içinde bulunan iticilerde enjeksiyon plastiği kullanılarak üretilmiştir. Tüm sigara stantlarının kullanımı için en uygun tasarım bu şekildedir.
  • Özel iticili olan bu standımızda alimünyum kasa kullanarak maksimum sağlamlığı ve kaliteyi hedefledik. Alüminyum kasa kullanmak, hem dış mekanda hem de iç mekanda kullanımlarda diğer malzemelere göre daha fazla avantaj sağlamaktadır.
  • Işıklı alanlarda LED üzeri pleksi kullandık. Bu sayede hem aydınlatmanın dağılımını daha soft ve estetik bir hale getirmiş hem de daha uzun ömürlü bir kullanım süresi için dayanıklılığı arttırmış olduk.

Sigara Stantlarının Kullanım Alanları

Teşhir standlar kategorisinde yer alan sigara stantları, günlük hayatımızda kısıtlı alanlarda karşımıza çıkıyor. Sigara, satışı belli noktalarda yapıldığı bir ürün olduğundan kaynaklı sigara standını da yalnızca tütün ve tütün ürünleri satışı gerçekleştiren yerlerde görebilmekteyiz. Buralara örnek vermek gerekirse; sigara satışı yapan bakkallar, süper ve hipermarketler, tekel bayiiler, benzin istasyonları, alışveriş merkezleri, havaalanları, tütüncüler, nargileciler, sigara satışı yapan restoran ve kafeler örnek gösterilebilir.

Sigara Standlarının Kullanımı ile Daha Çok Kişiye Ulaşmak Mümkün

Sigara her ne kadar insan vücudu üzerinde uzun vadede çok fazla zarar verebilecek bir madde olsa da, ülkemizde ve pek çok ülkede hem satışı hem de kullanımı yasaldır. Keyif veren ve tüketimi oldukça yüksek olan tütün ürünleri de diğer tüm pazar ürünleri gibi teşhire ve tabii ki satışa ihtiyaç duyar. Stand kullanmak, pek çok üründe olduğu gibi sigara teşhirinde de oldukça önemlidir. Sigara stant tasarımlarını ve üretimlerini genellikle sigara üreticisi olan firmalar sağlarken, sigara standlarının kullanımının artması ile pek çok stand firması da artık sigara teşhir standı üretmeye başlamış bulunmaktadır.

Pek çok sigara teşhir standı çeşidi bulunur. Bunlardan en sık tercih edilenleri; ayaklı sigara teşhir standı, masaüstü sigara teşhir standı, tezgah üstü sigara teşhir ve satış standlarıdır diyebiliriz. Sigara satış standları nasıl kullanılmalıdır, sigara standlarının kurulumu nasıl olur ve standlara dair tüm detayları öğrenmek için Sigara Standı Kullanımı başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz. KheironStand olarak istediğiniz stand çeşidini hayal ettiğiniz şekilde tasarlayıp üretebilmekteyiz.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.