Site Rengi

AVM Standı Telefon ve Tobacco Kiosku

AVM Standı Telefon ve Tobacco Kiosku

Standlar günlük hayatta pek çok farklı noktada gördüğümüz ürün teşhir araçlarından biridir. Özellikle AVM’lerde, marketlerde, mağazalarda, eczanelerde sıklıkla ürünlerin-satışını gerçekleştirmek amacıyla kullanılır. AVM Standı Telefon ve Tobacco Kiosku, telefon ve telefon aksesuarlarının satışının yapılabilmesi için en çok tercih edilen araçlardan biridir. AVM standı telefon ve tobacco kiosku kendine özgü şık ve kaliteli tasarımıyla telefon aksesuarlarının pazarlanabilmesi için uygun bir görünüme sahiptir. AVM standı telefon ve tobacco kiosku proje incelemesini aşağıda bulabilirsiniz.

AVM Standı Telefon ve Tobacco Kiosku Proje İncelemesi

 • Bu kiosk modelimizde ahşap ana malzemeyi kullandık. Böylelikle hem iç mekan hem de dış mekan kullanımları için uygun olan bir stant oluşturmuş olduk.
 • Aynı zamanda ahşap yapısı gereği sert ve dayanıklı bir madde olduğu için uzun ömürlü kullanım hedefimize uygun bir tercih oldu.
 • Ağırlıklı olarak beyaz ve siyah renk kullanımını tercih ettik. Böylelikle hemen her dükkan ve hemen her aksesuarla uyumlu olabilecek temayı yaratabildik.
 • Ahşap AVM Standı üzeri logo ve ürün yerleştirmeleri kullanarak ilgi çekiciliğini arttırdık. Ve kioskun iç kısımlarına yerleştirdiğimiz led aydınlatmalar ile teşhir edilecek ürünleri ön plana çıkarırken sade ve şık bir görünüm elde etme hedefimize ulaştık.
 • Standın sol dış kısmına yerleştirilen raflar ile kullanım alanlarını artırarak her cepheden dikkat çekici bir tasarım hedefimize ulaştık.
 • Kiosk girişini sağ kısmından ayarlayarak garaj kapısı tasarımımızı yerleştirdik.
 • Tasarımlar görsel iletişimin en etkin yollarından biridir. Etkileyici ve akılda kalıcı bir tasarım kullanım yeri ne olursa olsun her zaman amacına ulaşır. KheironStand olarak bu tasarımımızda akılda kalıcı olmayı hedefledik.
 • AVM standı telefon ve tobacco kiosku tasarımımızda görsel materyalleri bir bütün olarak kullanarak hedef kitlenin dikkatini üzerine çekmeyi başardık. Böylelikle ürünün fark edilmesi sağlanarak ve tanınırlığı pekiştirerek ortamdaki müşterilerin firmanın müşterisi olmasının önünü açtık.
 • AVM telefoncularının rahatlıkla kullanabileceği, çok özellikli ve portatif bir tasarım gerçekleştirdik.
 • Telefoncu standı olarak da bilinen bu stand modelinde, düşük maliyetli kaliteli ürün kullanımı sağlayarak hem ekonomik hem de çevre dostu bir tasarım sağlama hedefimize ulaştık.
 • AVM Standı Telefon ve Tobacco Kiosku hem indoor hem de outdoor kullanılabilen bir stand modelidir.
 • Tüm AVM stand tasarımlarımıza ulaşmak için AVM Standları kategorisinde yer alan ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Kiosk Nedir?

Kiosk bir nevi mobil ve teknolojik donanım eklenen stand türüdür. Bu teknolojik standlar genellikle ayaklı stand olup, üst kısmına dijital bir ekran eklenerek oluşturulmaktadır. Bu standlar kullanım alanlarına göre de, müşterilerinize hızlı ve ideal çözümler sunması açısından tasarlanmıştır. Pratik ve hemen her alana kurulabilmesi sayesinde ilgili sektörün müşterileri çözmek istedikleri, sorunu hızlı ve ideal bir şekilde sonuçlandırabilmektedir.

Kiosk standlar, ışıklı veya ışıksız olarak tasarlanabilmektedir. Birçok alış veriş merkezinde bu tarzda ışıklı veya ışıksız olarak kiosk stantlara rastlamamız mümkündür.

Tablet stand olarak da adlandırılabilen bu stand türlerini bankalarda, okullarda, alış veriş merkezlerinde, fuar ve organizasyon alanlarında artık sıklıkla görmekteyiz.

Kullanıcıları için hızlı işlem yapılmasına olanak sağlayan kiosk stand hayatımızı daha da kolaylaştırmaktadır.

Bu arada burada anlatılan stand bu değildir. “Köşk” kelimesinden gelip, bir bina gibi düşünebilirsiniz. Bu yapılar yukarıda bahsettiğimiz elektronik platformlar dışında, satışı destekleyen yapılardır. Yönlendirici özellikten çok satış noktası, corner gibi düşünebiliriz.

Ürün Teşhirinde Standın Önemi

 • Ürünlerin doğrudan müşteri ile buluşması, temas edilebilir olması ürün teşhirinin en önemli unsurudur. Bu açıdan bakıldığında ürün teşhir ederken nasıl, teşhirde bulunduğumuz çok büyük önem taşımaktadır.
 • Ürün teşhir ederken neden standa ihtiyaç duyarız. Standlar, müşterilerin veya ziyaretçilerin ürünleri görebilmesi açısından büyük bir öneme sahiptir. Ürünün göz hizasında olması, ürünün sunulduğu yer açısından ön plana taşınması potansiyel müşteriyi tetikleyen bir satış stratejisidir.
 • Bu bağlamda, bir mağaza ziyareti gerçekleştirdiğimizde şık bir stand üzerinde sergilenen ürün ihtiyacımız olmasa daha dikkatimizi çekerek o ürüne yönelmemizi sağlar.
 • Dolayısı ile sıkış tıkış ürünler hiçbir şekilde dikkatimiz çekmezken, bir stand üzerinde sergilenen ürün tek başına bile satın alma oranlarını arttırmaktadır.
 • Stand seçiminiz, marka, firma veya ürünü ön plana çekecek şekilde tasarlanmış bir stand türü olmalıdır.
 •  Seçtiğiniz stand alıcı kitlenizin satın alma oranlarını olumlu anlamda tetikleyeceği için, ürün, marka ve stand birbirine uyumlu ve fark yaratacak şekilde seçilmeli, eğer mağazanız olanak tanırsa ışıklandırma ile daha da dikkat çekecek şekilde tasarlanabilmelidir.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.