Site Rengi

Ayaklı De-monte Nalbur Standı

Min. 50 Adet
Ayaklı De-monte Nalbur Standı

Ayaklı de-monte nalbur standı, profesyonel bir şekilde tasarlanmış olup kullanılabilirlik ve güvenilirlik açısından diğer nalbur standlarından farklıdır. Standlar, hayatımızın pek çok farklı noktasında karşımıza çıkar. Fark etmesek de hayatımızda hem kolaylaştıran hem de ürün satın almada artış olmasını sağlayan ürünlerdir. Ürün teşhir standları pek çok farklı malzemeden pek çok farklı teknikle farklı tasarımlarla üretilmektedir. Nalbur standları genel olarak nalburlarda, tamircilerde, benzinliklerde ve atölyelerde kullanılmaktadır. Nalbur standı, hazır olabildiği gibi kurulu olmayan bir şekilde yani demonte olarak da tasarlanıp üretilebilmektedir. Ayaklı de-monte nalbur standında tasarımda nelere dikkat ettik ve proje incelemesi aşağıda yer almaktadır.

Ayaklı De-monte Nalbur Standı Proje İncelemesi

 • Ayaklı demonte nalbur standında metal ve tel malzeme kullanarak üretim gerçekleştirdik. Bu sayede dayanıklılığını ve sağlamlığını artırırken aynı zamanda sergilenecek ürünlerin kilogram cinsinden daha özgür bir şekilde yer alabilmesine olanak sağladık.
 • Ana tema olarak siyah kullandık ve ürünün ön üst cephesi logo kısmı hariç herhangi bir renklendirme kullanmadık.
 • Stant toplam 4 raftan oluşmaktadır. Ürünlerinin rahat ve kolay bir şekilde sığabileceği ve sergilenebileceği ölçülere sahiptir.
 • Ürünün her yan iki cephesinde de açık bir kullanım uygun gördük. Böylelikle üzerinde sergilenen ürünler her taraftan rahat görünmeye müsait oldu.
 • Stant, duvar önü kullanılabileceği gibi arkası boş alanlarda da rahatlıkla kullanılabilmektedir.
 • Stand demonte olarak düşünülmüştür. Standın demonte olması sevkiyat ve navlun alanında büyük avantaj sağlamaktadır.
 • Raflar; 2,4 mm, kollar; 2,6 mm olarak tasarlanmıştır. Bununla beraber her bir raf ortalama 100 kilogram yük taşıma kapasitesine sahiptir.
 • Demonte nalbur standı kolay kuruluma sahiptir. Kolay kurulum özelliği ile hem zamandan hem de efordan tasarruf sağlama hedefimize ulaşmış bulunmaktayız.

Tasarım ve üretimini gerçekleştirdiğimiz diğer ayaklı stand modellerine göz atmak için tıklayınız.

Nalbur Stand Kullanım Alanları

 • Nalburlar, genellikle birden fazla çeşitte ürün seçeneği bulunan mağaza türleridir. Çok çeşitli ürün yelpazesine sahip olan nalburlar, satış işlemlerini rahatlıkla yapabilmek için oldukça düzenli kullanılması gereken mağaza türleridir.
 • Ürün teşhirinin oldukça büyük bir önem taşıdığı nalbur mağazalarında, çivi ve vidadan tutunda, merdivene kadar birçok ürün çeşidi yer almaktadır. Genel olarak metrekare olarak dar bir alana sahip olan nalburların, düzenli olması satış işlemlerinin gerçekleşebilmesi için büyük önem taşımaktadır.
 • Buna göre nalburlarda birden fazla çeşit ve modelde stand bulunmaktadır. Rulo ve fırça standı, boya standı, sprey boya standı ve ürün içeriklerine göre stand türleri yer almaktadır.
 • Örneğin sprey boya standı, genellikle pleksi ve karton stand olarak tasarlanmaktadır. Bu standlar üzerinde sprey boyaların ön yüzü ve boya numaraları görünecek şekilde genellikle mağazanın giriş kısmında sergilenmektedir.
 • Rulo ve fırça standları ise, genellikle ayaklı stand olarak pleksi ve benzeri türden imal edilen stand türleridir. Bu standlarda fırça ve ruloların büyüklüğü veya türüne göre sergilenecek şekilde, duvara monte veya duvardan destek alacak şekilde konumlandırılmaktadır.

Ayaklı Standların Özellikleri

Ayaklı standlar sergilenmesi düşünülen ürün veya hizmetlerin göz hizasında ve kolaylıkla ulaşılması sağlayan stand türleridir.

Sergilenmesi düşünülen ürün veya hizmetin, ağırlığı, büyüklüğü ve benzeri özelliklerine göre de özal olarak tasarlanıp üretilebilen stand türleridir.

Metal ayaklı stand, ahşap ayaklı standı, pleksi ayaklı stand, karton ayaklı stand, enjeksiyon stand, vakumlu stand gibi bir çok malzemeyle üretilebilen stand türleridir. Ürün içeriği ve özelliğine göre malzeme seçilip buna göre tasarım yaptırabilir veya hazır üretilmiş olan seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Mağaza içerisinde, mağaza kapı girişlerinde, fuar alanlarında, organizasyonlarda, kırtasiye ve birçok tanıtım ve satış alanlarında rahatlıkla kullan bileceğiniz stand türleridir.

Bu stand türleri, kullanım ve istediğiniz yere taşıma kolaylığı sunan stand türleridir. Genellikle hafif malzeme ile yapılanları tercih edilmektedir. Özellikle kozmetik mağazaları, optik mağazaları, kırtasiyeler ve eczaneler tarafından pleksi malzemeden yapılanları tercih edilmektedir.

Bu stand türlerinin her türden malzemeden yapılabiliyor olması, aynı zamanda kullanıcılara fiyat seçeneği ve avantajları da sunmaktadır.

Bu stand türlerini askı eklemesi yaparak da, ayaklı askılı stand olarak kullanmanızda mümkündür. Birçok tekstil firması, bünyelerinde bulunan eşarp, şal gibi kumaş malzemelerinin tanıtımını bu şekilde gerçekleştirmektedir.

Ayaklı standlar, mağaza sahiplerine ürün seçeneklerini sergileyebilme ve satın alma yönlendirmesinde ki başarı grafiğine etkisi ve kolay kullanım avantajları sunduğu için en çok tercih edilen stand türü olma özelliğini taşımaktadır.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.