Site Rengi

Outdoor Açıkalan AVM Standı

Outdoor Açıkalan AVM Standı

Outdoor Açıkalan AVM Standı, güzel havalar için mevsimsel ve dönemsel olarak tasarlanan uygun maliyetli teşhir standdır. Ahşap görünümü itibariyle naturel ve sıcak bir hissiyat uyandırır. Aynı zamanda standın sağ ve sol kısmının açık olması potansiyel müşterilere güven vermektedir. KheironStand olarak özel olarak tasarladığımız bu standın bütün detaylarını, proje aşamalarını ve proje incelemesini hep birlikte yapalım.

Outdoor Açıkalan AVM Standı Proje İncelemesi

Standlar ürün teşhirinde uzun yıllardan beri vazgeçilmez araçlardandır. Yıllar içerisinde artan üretim ve üretimdeki çeşitlilik, ürünlerin sergilenmesi konusundaki yöntemleri de paralel olarak arttırmıştır. Ürün teşhirinde kullanılan stantlar tekdüzelikten çıkıp farklı tasarımlara, dikkat çekici görünümlere ve farklı özelliklere sahip olmuştur. KheironStand olarak biz de tasarım ve üretimini sağladığımız tüm stantlarda maksimum verim elde etmeyi ve akılda kalıcı olmayı amaçlıyoruz.

  • Açık Alan Standı, ahşap görünümlü bir stant modelini tercih ettik.
  • Tercih ettiğimiz bu tasarım doğal görünüme sahip olan ahşap malzemeden üretildiğinden kaynaklı kozmetik ürünlerin teşhirinde de kullanılabilen kozmetik standı için oldukça uygundur.
  • Doğal ağaç görünümüne sahip olması sebebiyle her türlü makyaj malzemesi ve ecza ürünlerinin sergilenmesinde de rahatlıkla kullanılabilir.
  • Stand, asimetrik ahşap kolonlar sayesinde ayakta durmakta ve standın dört bir tarafı açık bir görünüme sahip olmaktadır.
  • Standın ön kısmı ürün marka logosunun ve yazısının bulunduğu bir alana sahiptir.
  • Yine aynı şekilde standın arka kısmında da ürün markasının logosu için bir alan belirlenmiştir.
  • Outdoor açık alan AVM standı sağlı sollu raflara sahiptir. Böylelikle teşhir edilecek ürünlerin rahat sunumu için ideal bir alan imkanı sunar.
  • Ürün zemin kısmı alışılagelmişin dışına çıkarak ahşaptan oluşturuldu. Böylelikle tamamen bir kiosk yapı ve ortamdan bağımsız bir alan elde edilmiş oldu.
  • Outdoor Açıkalan AVM Standı, pek çok kitleye hitap edebilecek ürünlerin sergilenmesi için gereken tüm özellikleri barındırır.

Kozmetik Stand Kullanımının Önemi

Kozmetik sektörü, sosyal medyanın da daha aktif kullanılması ile birlikte bakımlı olma konusunda insanları bulunduğu yerden çok daha farklı bir konuma taşımıştır.

Gün geçtikçe yeni ürünleri skalasına alan bu sektör, her geçen gün ürün ve marka sayısını arttırmaktadır.

Bir kozmetik mağazasına girdiğinizde birbirinden farklı markaları ve bu markalara ait olan onlarca çeşitte ürünü bir arada bulabilmeniz mümkündür.

Yüzlerce çeşidin bir arada sergilendiği bu mağazalarda birbirinden farklı çeşitlerde ürünleri sergilemek için kurulmuş stand türleri vardır. Birçok mağaza için hayat kurtaran bu standlar, hem ürünlerin düzenli kalması, hem potansiyel alıcı ile göz hizasında olması, hem de sergilenen ürüne dikkat çekmesi açısından oldukça büyük avantajlar sunmaktadır.

Kozmetik mağazalarında, ruj standı, parfüm standı, ayaklı sepet stand, tezgah üstü stand ve benzeri türden birçok stant türünü görmeniz kaçınılmazdır. Bu standlar kullanım ve kurulum açısından da oldukça işleri kolaylaştıran stand türleridir.

AVM’lerde Stand Kullanımının Önemi

Günümüzde neredeyse her ilçe de bulunan alış veriş merkezlerinde birden fazla mağaza ve satış ürünleri bulunmaktadır.

Bu ürünlerin potansiyel alıcılar ile buluşabilmesi için göz hizasında, dikkat çekici ve fark edilebilir olması ürünlerin potansiyel alıcı ile buluşması konusunda çok büyük önem taşımaktadır.

Alış veriş merkezlerinin tam ortasında, ayaklı stand görebilmeniz mümkündür veya kiosk (tablet) stand görebilirsiniz. Bu stand türleri hem işlerimizi kolaylaştırmakta hem de ürün satışı konusunda elimizi güçlendirmektedir.

Bir alış veriş merkezi içerisinde çeşitli noktalarda, ayaklı karton standlar üzerinde satışı yapılan şekerleme standı görebilirsiniz. Kolaylıkla müşterilerin satın alma isteklerini tetiklemesinden kaynaklı alış veriş merkezlerinin hemen hemen her noktasında birden fazla çeşitte satışı ve tanıtımı yapılan ürünlerin özenle tasarlanmış standlar üzerinde sergilendiğini görebilmekteyiz.

AVM’lerde Stand Yerleşimi Nasıl Yapılmalıdır?

AVM’lerde stand yer belirleme aşamasında, standı takip eden en ve boy sıralamasında sergilenecek üründen tamamen farklı bir ürünün olmaması önemlidir. Örnek vermek gerekirse; organik sütlerin sergilendiği bir standın yanında aktif karbondan üretilen siyah renkli diş macunlarının sergilenmesi, her iki ürünün kitlesi için de rahatsız edici bir ortamın oluşmasına sebep olabilir.

AVM’lerde kullanılacak olan standların boyutlarına dikkat edilmesi gerekir. AVM ortamına göre dikkat çekme konusunda yetersiz boyutlara sahip olan standlar, istenilen hedefe ulaşamayabilir.

AVM’lerde stand yerleştirirken, mağaza içindeyse genel olarak giriş kısmı kullanılmalıdır. Bu sayede hem mağaza müşterisi hem de AVM müşterisi ile temasa geçilebilir. Eğer stand direkt AVM içerisinde yerleştirilecekse, danışmanlık, AVM haritası alanı gibi AVM içinde uğrak noktalarda bulunması ya da yürüyen merdivenlerin civarına konulması daha çok kişiye ulaşmasını sağlamaktadır.

Outdoor Açıkalan AVM Standı gibi kendine has bir yapıya sahip olan standlar, genel olarak AVM’lerin giriş katında ve orta alanlarında yer almaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.