Site Rengi

Giydirmeli Madeni Motor Yağı Standı

Min. 50 Adet
Giydirmeli Madeni Motor Yağı Standı

Giydirmeli Madeni Motor Yağı Standı, pek çok farklı alan kullanımı için tasarlanmış, ayaklı stand ürünlerimizden biridir. Giydirmeli madeni motor yağı standında klasik ayaklı stand tasarımlarımızdan birini kullandık. Üzerinde marka rengi, marka ismi ve marka logosu bulunan metal stand modeli, akü ve madeni yağların sergilenmesinde rahatlıkla kullanılabilir.

Aynı zamanda giydirmeli madeni motor yağı standımızda araba yedek parçaları, motor aksi, İngiliz anahtarı, boya fırçası, duvar boyası, testere, çivi, vida, dübel, matkap, ampul, tel fırça, yan keski, yağdanlık gibi hırdavat ürünleri, bahçe ekipmanları ve oto parça ürünleri müşterilere sunulabilmektedir. Kullanım şekline göre kullanıcısına büyük avantaj sağlayan ve hayatını kolaylaştıran bir stand modelidir. Temiz ve şık görünümleri ile de ürünün kalitesini ve avantajlarını aktarabilmek için kullanılan en önemli araçlardan biridir.  Yağ Standı tasarımının detaylarını aşamalarını ve proje incelemesini hep birlikte göz atalım.

Giydirmeli Madeni Motor Yağı Standı Proje İncelemesi

 • Bu petrol standı için 4 adetten oluşan ve boy ölçüleri üst raflara çıktıkça azalan, farklı ürün kullanımları için uygun bir tasarım gerçekleştirdik.
 • Ürünle bütünleşik pazarlama iletişimine uygun ürün seçimi gerçekleştirdik.
 • Ürünün üst ön cephesinde ve sağ sol her iki cephesinde üç boyutlu ürün logosunu kullandık.
 • Siyah ağırlıklı olarak kullandığımız madeni motor yağı standında renklendirmeler yalnızca ürün markasının logo ve yazılarıyla gerçekleştirildi.
 • Ürün benzinlikler dışında; oto yıkamalarda, oto tamir dükkanlarında, sanayide, araç bakım servislerinde rahatlıkla kullanılabilir bir standdır.
 • Yapımında ana malzeme olarak metal kullanımını gerçekleştirdik. Bu sayede oldukça sağlam ve dayanıklı bir stant tasarlamış olduk. Aynı zamanda metal, yapısı gereği kimyasal ürün sergilemelerinde daha uyumlu ve uygun bir görüntü yansıttığından kaynaklı madeni yağ teşhiri yaparken de en uygun gözüken stand malzemesi oldu.
 • Ortalama bir madeni yağ standı için 3 ya da 4 raf kullanımı oldukça tatmin edici ve yeterlidir. Biz de bu standda 4 raf kullanarak görsel anlamdan yormamayı hem de düzgün bir görünüm elde etmeyi hedefledik.
 • Giydirmeli madeni motor yağı standının ayak kısımları tekerlekli olup istenilen bölgeye rahatlıkla taşınabilmektedir. genellikle duvar önü olarak kullanılan bir stant türüdür.
 • Kurulum ve nakliyede ekstra kolaylık sağlayarak zamandan ve efordan tasarruf yapılmasını sağlar.

Ayaklı Standların Kulanım Alanları

 • Ayaklı standlar, alış veriş merkezlerinde, mağazalarda ve benzeri türden satış noktalarında sergilemek istediğiniz ürün veya hizmetleri ön plana çıkartarak tanıtım gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır.
 • Bu stand türlerini herhangi bir raf veya tezgaha bağlı olmaksızın mağazanızın istediğiniz herhangi bir bölümünde ürün teşhiri için kolayca kullanabilirsiniz.
 • Birbirinden farklı malzemeler ile istenilen her çeşitte ayaklı stand bulunmaktadır. Metal ayaklı stand, karton ayaklı stand, plastik ayaklı stand, ahşap ayaklı stand gibi birçok malzeme ile yapılan çeşidi bulunmaktadır.
 • Kullanım alanları ve sergilenecek ürüne göre hangi malzemeden yapılacağı belirlenir. Gıda sektörü, kozmetik sektörü, giyim sektörü, eczacılık sektörü, kırtasiye, oyuncak mağazaları gibi birçok sektörde bu stand türleri kullanılmaktadır.
 • Bu stand türleri herhangi bir rafa bağlı kalmaksızın ürünlerinizi ve ya hizmetlerinizi sergileyebileceğiniz bir stand türüdür. Dolayısı ile kurulum ve kullanımı oldukça rahattır. Bu sebeple ayaklı standa her sektörden oldukça fazla talep bulunmaktadır.

Metal Standların Kullanım Alanları ve Avantajları

 • Metal standlar, genellikle ağır ürünlerin sergilenmesinde kullanılan stand türleridir. Uzun yıllar boyu kullanmak isteyen veya dış mekanlarda ürünlerini sergilemek isteyen firmalar rahatlıkla metal stand kullanabilmektedir.
 • Metal standlar ahşap stantlara göre daha hafif olabilmektedir.  Komple sacdan yapılan bu stantlar oldukça sağlamdır ve uzun yıllar kullanılabilmektedir.
 • Metal standlar da tıpkı diğer standlar gibi birden fazla çeşide sahiptir. Ayaklı metal stand, örümcek metal stand, askılı metal stand ve benzeri türden çeşitlerde stand yapılabilmektedir.
 • Kullanım alanı ve tanıtımı yapılmak istenen ürüne veya hizmete göre stand şeklinizin tasarımını yaptırabilir veya hazır imal edilmiş ürünlerden tercih edebilirsiniz.
 • Metal standlar, giyim mağazaları, marketler, alış veriş merkezleri, fuar alanları, organizasyon alanlarında rahatlıkla kullanılabilmektedir.
 • Ahşap stantlara göre daha az maliyetli olması ve uzun ömürlü olması nedeni ile de oldukça avantajlıdır.

Benzinliklerde Etkin Stand Yerleşimi Nasıl Olmalı?

Etkin stand yerleşimi için dikkat edilmesi gereken başlıca noktalar:

Birbirine zıt olan ürünlerin standları yan yana olmamalıdır.

Standa göre ürün değil, ürüne göre stand seçimi yapılmalıdır.

İstasyonların tavan mesafesi oldukça yüksek olduğundan, standlar yüksek boylarda seçilmelidir.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.