Site Rengi

Ayaklı Pleksi Stand Kullanımı

Ayaklı Pleksi Stand Kullanımı

Ayaklı Pleksi Stand, sağlık, kozmetik, kişisel bakım gibi sektörlerde sıklıkla kullanılan bir malzemedir. Malzemenin prestijli ve temiz görünümü, marka, tasarım firmaları ve üreticilerin bu malzemeyi çok tercih etmesine yol açmaktadır.

Asıl adı akrilik olan ve pleksinin aslında markanı adı olduğu reklamcılık dünyasında, oldukça sık tercih edilmesinin başka bir nedeni de, ısı veya özel CNC lazer kesim ile istenilen formlara kolayca ulaşılabilmesini sağlamaktadır.

Pleksi Standlar, dış müdahalelere maruz kalmadığı sürece, oldukça dayanıklı bir malzemedir. Ancak, kolay kırıldığı da unutulmamalıdır.

Ayaklı Pleksi Stand, diğer ayaklı standlar gibi, genelde raf düzenine sahip, tezgah üstü, asalak stand gibi standlara oranla daha fazla ürün alan standlardır.

Aynı zamanda, “stand” sözcük itibariyle ayakta duran anlamında gelir ki; İngilizce anlamını tam anlamıyla kelimenin hakkını verdiğini söyleyebiliriz.

Özellikle; premium ürünlerde kullanılan akrilik levhalardan oluşan bu standlardan kullanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu tip standlarda ana gövde özel CNC lazer kesim ile şekillendiriliyorsa, malzeme kesilen herhangi bir levhadan oluşturabilmek mümkündür.

Örneğin; tasarımdaki görselin ana gövdesi pleksiden oluşturulabileceği gibi ahşaptan da oluşturmak mümkündür.

Ürün Standı hakkında detaylı bilgi almak ve merak ettikleriniz için, linkteki yazıyı okuyabilirsiniz.

Konferans- seminer- toplantı, reklam çalışmaları ve Pr çalışmaları, tanıtım etknlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.