Site Rengi

Min. 20 Adet
Metal Ahşap Stand

Metal Ahşap Stand modeli, bu konuda malzeme odaklı inceleme amaçlı proje ismini almıştır. Aslında bu Ürün Teşhir Standları içerisinde, Kozmetik Standı, Ayaklı Stand, içinde bulunduğu ürün itibari ile Losyon Standı gibi bir isimle de çağrılabilirdi. Ancak bizim hedefimiz bir çok farklı opsiyonu internet kullanıcısı hizmetine sunarak, bu ürünlere ulaşmasını sağlamaktır. Dolayısıyla ürünlerimizin açıklamasını okurken bunu göz önüne almanızı rica ederiz.

Metal Ahşap Stand Proje İncelemesi:

Bir başka açıdan bakmak gerekirse, standın isminde metal ahşap geçmesinin nedenlerinden birisi de ana gövde ve konstrüksüyonun bu malzemelerden oluşmasıdır. Örneğin stantta pleksi de kullanılmasına rağmen, Pleksi ürün Teşhir Standları kategorisine sokmak doğru olmaz. Çünkü burada pleksi yardımcı unsurdur.

Losyonlar, bir kozmetik ürünü olup, hem kozmetik mağazalarında hem de eczanelerde satılabilirler. Eczane noktaları için, bu tip bir stand kullanımı, direk alanın büyüklüğüyle ilgilidir. Küçük bir eczanede bu tip bir teşhir uygun olmayacaktır. Dolayısıyla, dermokozmetik ürünleri satan belirli büyüklükte eczaneler için uygun olduğunu söyleyebiliriz. 

Tasarıma dikkatli bakıldığında her raf içerisinde, yukarıya doğru bir eğim bulunmaktadır. Bu da ürünlerin görünürlülüğüyle ilgilidir. Böylece geometriden faydalanarak, arkadaki ürünlerin kaybolması engellenmektedir. Aslında konu psikolojik olarak değerlendirildiğinde de, her zaman için rahat görülen bir ürünün, rahat alınabileceğini söyleyebiliriz.

Metal stant veya ahşap stantta çok fazla yapılan uygulamalardan birisi de, LED ışık uygulamasıdır. Bu projede her raf altına bu şekilde uygulama düşünülmüştür. Böylece bir alttaki raf üzerindeki ürünler karanlıkta kalmamış ve belirgin bir şekilde görülmesi sağlanmıştır. En üst raf içinse zaten özel olarak hazırlanan, mağaza ışıkları bu görevi üstlenecektir.

Header uygulaması yine tasarımın ruhuna uygun olarak, ışıklı düşünülmüştür. Işıklı zemin pleksi arkası LED ile oluşturuldu. Buradaki kritik noktalardan birisi de LEdin döşendiği zemin ile pleksi arasında mesafe bırakmaktır. Böylece; ışığın vurduğu noktalar çizgi çizgi kalmaz. Işık homojen bir şekilde yüzeye yayılır.

Metal Stand Fiyatları, ahşap stand fiyatları ve her ikisinin fiyatları, modelleri, alternatifleri ve çözüm önerileri için bizi arayabilirsiniz. Adetli siparişlerinizde, markanızın sahada en doğru şekilde temsil edileceğinden, emin olabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.