Site Rengi

Min. 40 Adet
MDF Stand

MDF Stand, ürün teşhirinde en çok tercih edilen stand çeşitlerinden birisidir. Ahşap stant, özellikle doğallığı çağrıştıran gıda, kozmetik, içki gibi bir çok üründe çok fazla kulllanılır. Bunun dışında ahşabın yüzü sıcaktır. Bu sebeple bilinçaltı mesajı beyne bu şekilde ulaşarak organik yapıyla bir bağ oluşturarak eşleştirme oluşturur. Ürün bu görseldeki Işıklı Kozmetik Standı örneğine ne kadar benzerse benzesin, linktekinin ışıklı üstteki görseldeki tasarımın da ışıksız versiyon olduğu unutulmamalıdır.

Burada Stand Fiyatları hesaplanırken, sadece LED Işık maliyetleri düşünülmemelidir. Eğer elektrikli bir işlem uygulaması yapılacaksa kanallardan gizli kablo uygulaması, trafo ihtiyacı gibi bir çok unsur ortaya çıkacaktır. Aynı zamanda premium bir görüntü oluşturmak için mesela raf altı ışık uygulaması yapmak isterseniz, raf altlarına kanallar yaparak LEDleri buraya döşemek gereklidir. MDF ile Suntalam arasındaki farklar için linki tıklayabilirsiniz.

Bunun dışında özellikle baza köşe birleşim noktaları 45 derece kesilerek birleştirilmeli ve bu şekilde bir ürün ortaya çıkarılmalıdır.

Tüm stand talepleriniz için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

MDF Stand

Konferans- seminer- toplantı, reklam ve PR çalışmaları, tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları gibi tüm etkinlikler için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.