Site Rengi

Ayaklı Vakum Stand

Min. 500 Adet
Ayaklı Vakum Stand

Thermoform üretim tekniği ile üretilen ayaklı vakum stand, özellikle retail kanalında çok tercih edilmektedir. Bu standların tercih edilme nedeni ağırlıklı olarak, renkleri ile her yaş grubunda potansiyel müşteriler tarafından fark ediliyor olması, kolayca şekil alması ve yine aldığı bu formun dikkat çekmesi ile kişiyi satışa yönlendirmesidir. Ve bu sayede, markaların satış kotalarına ulaşmasında, etkili bir pazarlama aracı olmasıdır.

ayaklı vakum stand

Ayaklı Vakum Stand

Ayaklı Vakum Standlar, tezgahüstü veya diğer muadilleriyle karşılaştırıldığında, iyi bir depo alanıdır. Bu da sınırlı stok alanı olan bir satış kanalı için, standın aldığı ürün kadar, fazladan ürün satışı anlamına gelir ki; özellikle hızlı tüketimin yaygın olduğu FMCG sektöründeki bir plasiyer için de azımsanamayacak bir avantajdır. Bu ürün çeşidi, ilk paragrafta da anlatıldığı gibi ürünün şeklini aldığı için özellikle, 04-18 yaş arasında da bilinçaltında satınalmaya doğru yönlendiren görsel bir pazarlama aracıdır.

Vakum Stand talepleriniz için bizimle iletişime geçin.

Tüm sergi, toplantı, reklam etkinlikleri, PR çalışmaları ve fuar organizasyonları için KheironOrganizasyon sitesini ziyaret edbilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.