Site Rengi

Aon Risk Solutions Maxima Kongre Standı

Aon Risk Solutions Maxima Kongre Standı

Avrupa’nın en büyük İnsan Yönetimi Kongresi’nde ilk defa yer alan AON için, ofis resepsiyonundaki tasarımı baz alınarak şık ve ferah bir Maxima stand çalışmasına imza atıldı. Ayrıca firmanın resmi göğüs sponsoru olduğu Manchester United takımına ait imzalı formanın stand tasarımı içerisinde özel alanda sergilenerek ön plana çıkartılması sağlandı. Bu sergileme için maksima stand alanı içine cam yardımıyla özel bir vitrin yerleştirildi. Dönemin teknik direktörü Alex Ferguson imzalı kırmızı şimşeklere ait formalar vitrinde sergilendi. Çekiliş ve kura sonucunda katılımcılara dağıtılarak Maxima Kongre Standı üzerinde yoğun ilgi sağlandı.

Maxima Standı’nda Neler Yaptık?

  • 3D Tasarım
  • Fuar Standı
  • Üretim

Maxima Fuar Standı, modüler standlar arasında en prestijli görünüme sahip stantlar arasındadır. Bu nedenle, kalburüstü organizasyonlarda, maksima stantlar güvenle tercih edilir. Markanın güçlü duruşu korunarak, ahşap bir standa göre daha uygun bütçeli bir seçenekle organizasyona katılım sağlamak mümkün olabilmektedir.

Tüm bunların yanında katılımcı firmaya ait logolar, özel CNC kesim şeklinde düzenlenmiş ve duvara uygulaması yapılmıştır. Fuar uygulamalarının genelinde baskı ve bu tip uygulamalar, alanda yapılır. Nedeni ise, folyo veya  pleksi gibi materyaller kurulum esnasında zarar görebilirler. En doğru şekli, noktada montajdır. Hatta bu tip işlemler öncesinde standın diğer tüm detayları bitirilmelidir. Çünkü bir müdahale görselleri bozabilir. Nasıl bir aşçı yemek yaparken, bazı sıralamalara dikkat ediyorsa,  fuar kurulumunda da bu kurallar geçerlidir.

Ayrıca tüm fuar standlarındaki en önemli konulardan birisi de teşhirdir. Burada da yukarıda da belirttiğimiz gibi efsane Menajer Alex Ferguson’un imzaladığı formalar dağıtıldı. Burada ürünler için modüler çözüm üzerinde, kilitli bir alan oluşturuldu. Sonrasında gün ışığı ile teşhirin ön plana çıkması sağlandı. Organizasyon bir İnsan Kaynakları Kongresi olduğunu belirtmek isteriz. Yani bir çok firmanın ürünü elle tutulur bir ürün değildi. Daha çok hizmet tanıtımı demek yanlış olmayacaktır. İşte burada, özellikle futbol tutkunlarına böyle bir hediye vermek, oldukça anlamlıydı.

Böylesi bir ürünü de sadece, vitrin, kilitli teşhir ve ışıkla öne çıkaramazsınız. Tasarıma ve kurulu fotoğraflara baktığınızda, teşhirin fuayeye yakın olduğunu göreceksiniz. Dolayısıyla bu da, ziyaretçilerin göz temesı oluşturacağı anlamına gelir.

Fuar Standı çeşitlerimiz için linki tıklayın.

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.