Site Rengi

Aon Risk Solutions Maxima Kongre Standı

Aon Risk Solutions Maxima Kongre Standı

GENEL BAKIŞ

Avrupa’nın en büyük İnsan Yönetimi Kongresi’nde ilk defa yer alan AON için, ofis resepsiyonundaki tasarımı baz alınarak şık ve ferah bir stand çalışmasına imza atıldı. Ayrıca firmanın resmi göğüs sponsoru olduğu Manchester United takımına ait imzalı formanın stand tasarımı içerisinde özel alanda sergilenerek ön plana çıkartılması sağlandı. Bu sergileme için maksima stand alanı içine cam yardımıyla özel bir vitrin yerleştirildi. Dönemin teknik direktörü Alex Ferguson imzalı kırmızı şimşeklere ait formalar, çekiliş ve kura sonucunda katılımcılara dağıtılarak stant üzerinde yoğun ilgi sağlandı.

NELER YAPTIK?

  • 3D Tasarım
  • Fuar Standı
  • Üretim

Maxima Fuar Standı, modüler standlar arasında en prestijli görünüme sahip stantlar arasındadır. Bu nedenle, kalburüstü organizasyonlarda, maksima stantlar güvenle tercih edilip, markanın güçlü duruşu korunarak, ahşap bir standa göre daha uygun bütçeli bir seçenekle organizasyona katılım sağlamak mümkün olabilmektedir.

Tüm bunların yanında katılımcı firmaya ait logolar, özel CNC kesim şeklinde düzenlenmiş ve duvara uygulaması yapılmıştır.

Fuar Standı çeşitlerimiz için linki tıklayın.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.