Site Rengi

Oto Parfüm Standı

Min 3.000 Adet
Oto Parfüm Standı

Oto parfüm standı, özellikle son 5 yıl içerisinde en çok ilgi duyulan stand türlerinden biri haline gelmiştir. Özel araç kullanımının artması ile oto parfüm üretimi yapan marka sayısı çoğalmıştır. Bu da dolaylı yollardan oto parfüm standlarına duyulan talebin toğunluğunu arttırmıştır.

Arabalar, kişilerin en değer verdiği mülklerden biri haline gelmiştir. Özellikle erkeklerde, gerek ödediği maddi değer karşılığından gerekse de fonksiyonellikten oluşabilmektedir. Bazı insanlar pahalı bir arabaya binmeyi statü atlama olarak görürken, bazı kişiler de hız tutkunu olabilmektedir. Hal böyle olunca araba sahipleri genel bakımlarını yaptırmak, temizliğini özel bir oto yıkama servisinde yaptırmak buna ek de güzel kokması için çeşitli ürünler deneyimlemektedir. Bu ürünlerden biri de oto parfümüdür.

oto parfüm standı

Şahısların mevcut oto parfüm seçimlerini daha kolay bir hale getirmek için oto parfüm standı adı verilen stant türü kullanılmaktadır. Sergilenecek ürün sayısına göre kat kat olabilmekte ve genellikle eğimli bir yapıda olan, müşterilerin bu küçük parfüm şişesine ulaşabilmesini kolaylaştıran oto parfüm stantları, küçük boyutlarda, genellikle karton, masif, PS malzeme ve pleksiden(akrilik) oluşan 3-5 mm kalınlıklarında değişen ölçü aralıklarına sahip olmaktadır. Müşteri talebi üzerine stand boyutları da görselde olduğu gibi değişebilmektedir. Bunu yanında yine stand malzemesi metal veya yine petrol kökenli plastik malzemeden oluşabilmektedir.

Kozmetik mağazalarında bir koku çeşidi olarak ürün satılsa da, oto yıkamacılar, servisler, benzinlik gibi satış noktalarında da sıklıkla görülmektedir. Ürün kozmetik firmaları tarafından üretilmektedir.

Oto Parfüm Standı Önemi Nedir?

Standlar, her ürün için önemli bir tanıtım ve reklam aracıdır. Oto parfüm standları ile sergilenen ve satışı yapılmak istenen ürünler rahatlıkla sunulur. Hem yeni kurulan markalar hem de sektörde uzun zamandır varlık gösteren isimler doğru ve etkili biçimde stand kullanımı ile isimlerini belirginleştirebilmektedirler. 

Oto parfüm standı tasarımı, üretimi ve sergilenmesi için KheironStand ve KheironOrganizasyon’dan bilgi alabilirsiniz. Markanız ya da firmanız adına düzenlemek istediğiniz her türlü reklam çalışması, PR çalışmaları, ürün tanıtım etkinlikleri ve fuar organizasyonları KheironOrganizasyon tarafından akıcı ve hatasız şekilde düzenlenmektedir. 

Talepleriniz için, bizimle iletişime geçin.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.