Site Rengi

AVM Parfüm Standı

AVM Parfüm Standı

AVM parfüm standı, alışverişin en yoğun olduğu alanlar olan merkezlerde oldukça önemlidir.

AVM içleri, ışık yapısıyla, atmosferi ile, çalan müzikleri ile stand koyulacak en uygun alanlardan biridir. AVM’lerde dikkat çekici ürün teşhir standı her zaman için ürün özelinde, farkındalık yaratıp potansiyel müşterileri çekmede kullanılan en büyük, satış aktörlerindendir. AVM’ler alışveriş odaklı yerler olduğu için AVM içi tüm teşhirler, premium standartlardadır. AVM’lerde yine premium noktalarda parfümün güzel bir teşhiri, mutlaka dikkat çekici olacaktır.

avm parfüm standı

AVM Parfüm Standı diğer stantlara göre büyük, küçük, tekli teşhir veya masaüstü olabilir. Parfüm müşterisi kişisel bakımına dikkat ettiği için premium teşhir, bilinçaltında mutlaka satışa yönelik bir dürtü uyandıracaktır. Bu stant seçiminde markanızın yer aldığı sınıfı rahatça belli ederek, prestijli bir pozitif bir manipülasyon oluşturabilirsiniz. Bu stantların fiyatları ancak nihai tasarım sonrası netleşecektir. Kriterler içinde tabiiki de; hammadde seçimi, standın boyutları, ışık kullanımı gibi detaylar çok önemli olacaktır.

AVM Parfüm Standı Nasıl Tasarlanır?

Standlar, her ürün için birtakım faktörler göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlanır. Avm parfün standı tasarımında ve üretiminde de dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bunlardan bazıları şu şekildedir:

  • Markanın kimliği
  • Markanın hedef kitlesi
  • Standın kullanılacağı ortam 
  • Ürünlerin boy ve ölçüleri
  • Ürünlerin ağırlıkları ve ürün şekilleri

AVM’ler birçok marka ve firma için vazgeçilmez satış noktalarıdır. Ve neredeyse her marka AVM’lerde daha çok satış yapabilmek ve marka bilinirliğini arttırmak amaçlı stand kullanımı yapar. Standlar, ürüne özel tasarımları ile dikkat çekerken, marka sahibi ve marka çalışanları için de konfor sağlar. Ürünlerin detaylı incelenebilmesi, satış stratejilerine uygun tasarımların tercih edilmesi ve hedef kitlesinin takibi ile satışlarda belirgin oranlarda yükselmeler gerçekleşir. AVM Standları, yalnızca parfüm veya kozmetik alanında değil, satışı yapılan her alanda kullanılmaktadır. Örnek vermek gerekirse; AVM eczane standı, AVM giysi standı, AVM kolye standı..

AVM parfüm standları için adresiniz Kheironstand olsun, bizimle iletişime geçin.

Tanıtım, sergi, PR çalışmaları, reklam etkinlikleri ve fuarlar gibi her türlü organizasyon hakkında bilgi almak için KheironOrganizasyon sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.