Site Rengi

Kalem Parfüm Standı

Kalem Parfüm Standı

Kalem Parfüm Standı, hepimizin birçok yerde gördüğü ve aşina olduğu çok sık kullanılan kozmetik standlarındandır. Ufak ürünlerin sergilenmesi amacı ile tasarlanan ve amaca yönelik güzel sonuçlar sunan kalem parfüm standları sıklıkla karşımıza kozmetik ürün satış noktalarında çıkar. Ancak bunun yanında birçok yerde görmek de mümkündür.

Kozmetik sektörü içerisinde çok çeşitli sayıda ürün skalası vardır. Markalar görünürlüklerini arttırmak, farkındalık yaratmak ve bunların sonucu olarak satışlarını arttırmak için ürünlerini stantlarla sergilerler. Rimel, ruj, maskara ve parfümlerin farklı farklı standları mevcuttur. Kozmetik Mağazası müşterileri, ürünleri farklı kategorilerdeki, reyonlarda ararlar. Satışta penetrasyonu arttırmak maksatlı bu ürünlerden biri de Kalem Parfüm Standı‘dır.

Kalem parfüm standının en büyük özelliklerinden birisi, kesinlikle satışı arttırmaktadır. Bu standların konumuna baktığımızda genelde, kasaönü olarak, çıkışa yakın noktalarda görürüz.

Kalem parfümlerin fiyatları, diğer parfümlere göre ekonomik olup, acil ihtiyaç dahilinde değerlendirilen bir ürün olduğu için, müşteriyi alıp çıkma dürtüsü ile, etkilemektedir. Ürünler ucuz olduğu için genelde karton standlar tercih edilse de, konumda kalıcı olacak akrilik (pleksi), vakum veya ahşap malzemeleri gözlemleyebiliriz. Örnek görselde üretimin metalden yapıldığı varsayılmıştır. Malzeme seçimi konusu tamamen tercih meselesi olup, polipropilen malzeme de yoğun bir biçimde kullanılmaktadır.

kalem parfüm standı

Kalem Parfüm Standı Satış Stratejisi Nedir?

Kalem parfümler, önceden alımı düşünülmeyen ve genllikle acil olarak satn alınan ürünlerdendir. Aynı zamanda fiyat açısından da oldukça düşük bir genellemeye sahiptir. Cep parfümlerin üretilmesinin esas amacı ise; kasa önü ve kasa yanı gibi para alışverişinin sürekli akıcı bir şekilde gerçekleştiği alanlarda satış sağlamaktır. 

Hali hazırda alışveriş halinde olan ya da alışverişi tamamlayıp ödeme yapacak olan müşteri kitlesini hedef alarak başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlar. 

Kalem Parfüm Standı çeşitleri için, bizimle iletişime geçin.

Standların kullanım amacına uygun yerlerde sergilenmesi de oldukça önemlidir. Bir stand ne kadar iyi tasarlanmış ve üretilmiş olursa olsun, ürünleri pazarlamak ve tanıtmak için gereken ortam mevcut değilse çok faydası olmayacaktır. Reklam çalışmaları, PR çalışmaları, toplantı ve fuar organizasyonları için KheironOrganizasyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.