Site Rengi

Eşarp Aksesuarı Standı

Min. 100 Adet
Eşarp Aksesuarı Standı

Eşarp Aksesuarı Standı, Aker Tekstil için tasarımını gerçekleştirdiğimiz bir stand modelidir. Eşarp aksesuarı standı, aksesuar ve takı standları kategorisinde yer almaktadır. Uzun yıllardır pek çok çeşitte üretilen eşarplar genellikle bağlama yöntemi ile kullanılıyordu. Ancak gelişen endüstri ve moda sektörüyle beraber kullanım çeşitlilikleri de farklılaşmaya başladı ve mıknatıslı aksesuarların kullanımına olanak sağladı. Bu tip mıknatıslı aksesuarlar genellikle eşarplar ile birlikte kullanıldığından kaynaklı eşarp ve tekstil reyonlarında sıklıkla yer alır.

Ufak aksesuar ve takıların sergilenebilmesi için genellikle tezgah üstü stand kullanım tipi yaygındır. Reyonlarda, kasa önlerinde ve ana ürünlerin yanlarında rahatlıkla kullanılarak doğru teşhirin yapılmasına olanak sağlar. Eşarp aksesuar standı, sıklıkla alışveriş mağazalarında, eşarp ve tesettür giyim mağazalarında, aksesuar mağaları ve bijuterilerde karşımıza çıkar. Ancak tek kullanım alanının eşarp aksesuarı olmadığını hatırlatmakta fayda vardır. Tezgah üstü kullanılan ve kolye, küpe, saat, rozet, broş gibi ürünlerin de sergilenmesi için pek çok avantaj sağlayan bir stand tipidir.

Eşarp Aksesuarı Standı tasarımında neler yaptık, hangi aşamalara dikkat ettik Proje İncelemesi başlığında göz atabilirsiniz.

Eşarp Aksesuarı Standı Proje İncelemesi

  • Eşarp Aksesuar Standı tasarımında hemen her reyon ve kategori ile uyumlu olduğunu düşündüğümüz ve oldukça sağlam bir yapıya sahip olan pleksi malzeme kullandık.
  • Tüm reyonlarla daha fazla uyum sağlayabileceğini düşündüğümüz siyah renk kullandık. Böylelikle hem sergilenecek ürünlerle hem de standın kullanılacağı alanla bir bütünlük yakalanmasının önünü açtık.
  • Özel CNC kesim ile şekil verdiğimiz bu stand modeli tezgah üzeri kullanımda uygun olduğu gibi reyonlarda, raflarda, kasa ön ve yanlarında da rahatlıkla kullanılabilir.
  • 3 milimetre siyah pleksi malzemenin kullanımından ürettiğimiz eşarp aksesuar standı sert malzemelerin kesilmesinde ve şekillendirilmeside kullanılan CNC tekniği ile biçimlendirilmiştir.
  • Marka logosunu stand üst kısmına dikkat çekici ve belirgin bir şekilde yerleştirdik. UV baskı logo tekniği ile uyguladığımız logo kısmı stand boyutuyla orantılı olacak şekilde tasarlandı.
  • UV logo baskı kullanımı sağlayarak ürettiğimiz bu standı modelinden birinci kalite baskı yapmayı ve stantta şıklığı yakalamayı hedeflemiştik. Son teknoloji baskı teknikleri sayesinde istediğimiz bu hedefe ulaşarak dilediğimiz görünüme kavuştuk.
  • Eşarp aksesuar standı, kullanılan malzemelerin yapısı ve kalitesi ile oldukça sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Uzun ömürlü kullanım avantajı sunarken aynı zamanda ekonomiktir. Fiyat- performans açısından değerlendirildiğinde küçük aksesuarların sergilenmesi için idealdir.
  • Bu tarz ufak standların tasarımında ölü alan kalmaması en önemli noktalardan biridir. Gerek logo kullanımı gerek teşhir edilecek ürün aralıkları maksimum verim elde edilecek şekilde ayarlanmalıdır. Eşarp Aksesuarı Standı tasarımını gerçekleştirirken mevcut alanda en fazla verimi hedefleyerek tasarım gerçekleştirdik.

Neodyum Mıknatıs Nedir ve Nerelerde Kullanılır?

Özellikle eşarp aksesuarlarında sıklıkla kullanılan neodyum mıknatısın pek çok farklı kullanım alanı bulunmaktadır.

Neodyum mıknatıs, nadir toprak mıknatıs çeşitlerinden biridir. Kalıcı nadir toprak mıknatısı, neodim mıknatıs, neodyum mıknatıs, magnet ve mağnet olarak da adlandırılmaktadır. Market mıknatısları yani magnetler; demir, nikel, kobalt gibi metalleri çekmek için genellikle Çin’de üretimi yapılan ya da doğadan sağlanan ham maddelerdir. Mıknatısların çekim ve kaldırma kuvvetleri gözler görülmez, artı ve eksi kutuplar ile gerçekleşir.

Neodyum mıknatıslar ise, bilinen mıknatıslardan farklı özelliklerde üretilir.Birçok sektörde güçlü manyetik alanları ile sıkça tercih edilir. Farklı boyutlarda üretilen neodyum mıknatıslar, kullanılma alanına ve şartlarına göre birçok elementle kaplanır. Bu mıknatıslar eşarp aksesuarı standı tasarımında sergilenecek ürünler gibi küp, blok, disk, silindirik şekillerinde üretilebilmektedir. Bakır, çinko, altın, nikel, kalay gibi  elementlerle kaplanarak sağlık, otomotiv, hobi oyuncakları, aksesuar tasarımları, endüstri gibi alanlarda kullanılır.

Tezgah Üstü Standlar Nasıl Kullanılmalıdır?

Tezgah üstü stantlar sıklıkla alışveriş merkezlerinde, kozmetik mağazalarında, bijuteri dükkanlarında, eczanelerde, marketlerde ve benzin istasyonlarında karşımıza çıkar. Bu standartlar genellikle satışı arttırmaya ve ufak ürünlerin kullanımını yaygınlaştırmaya yönelik tasarlanmıştır. Sıklıkla kasa önlerinde ve kasa yanlarında kullanılan bu stantlar potansiyel alıcıların en çok tercih ettiği alanlarda yer alarak büyük başarılar elde edilmesine olanak sağlar. Eşarp aksesuarı standı da bu kategoride yer aldığı ve masaüstü ya da tezgah üstü olacak şekilde kullanımına uygun olduğunu söylemek mümkündür. Bu stant tipleri ön plana çıkarılmak istenen ürünlerin tanıtımında kullanılan stant türlerinin başında gelir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.