Site Rengi

Eşarp Standları Çeşitleri Nelerdir?

19.03.2020
4.099
Eşarp Standları Çeşitleri Nelerdir?

Eşarp Standları , tekstil sektöründe büyük bir pay da eşarp ve şal üretimlerinden oluşmaktadır. Birbirinden farklı desen, model, renk, marka ve firmaya ait fazlasıyla çeşidi bulunmaktadır. Buna göre eşarp ve şal ürünlerinin potansiyel müşteri için tanıtımı ve sergilenmesi uygun olmalıdır.

Ürün standları seçilirken, ürüne uygun standlar seçilmesine dikkat edilmelidir. Ürünün özelliklerine uygun, ürünün ve markanın avantajlarını öne çıkaracak, dikkat çekiciliğini arttıracak teşhir ekipmanları, ürünün piyasada kalıcılığını arttıracaktır.

Eşarp şal standı, bu sebeple eşarp lansmanı için özel olarak üretilmiş olmalıdır. Ancak bu şekilde satış ve pazarlama amaçları hedefine ulaşabilecektir.

Ürünün avantajları, kullanıcının önem gösterdiği özellikleri belli edecek şekilde sergilenmesi önemlidir.

Farklı malzemelerden üretilebilir olsa da marka özelliklerine ve renklerine göre özel tasarım yapılabilen bu standlar genellikle tel standmetal stand, ahşap stand veya pleksi stand olarak üretilirler.

Her ne kadar bu standlarla alakalı hazır ürünler olsa da bu hazır tasarımlar amaca yönelik olmaktan uzak olacaktır.

Özellikle son yıllarda tesettür modası çok ilerlemiş, çeşit çeşit eşarplar üretilmiştir. Tabi böyle olunca eşarp satan firmaların sayısı da gün geçtikçe artmaktadır.

Bu firmalar da sık sık çeşitli kalite, renk ve modellerde yeni eşarplar satışa çıkartmaktadır. Hal böyle olunca bu eşarpların sunumu da çok önemli hale gelmiştir. Keza rakiplerin arasından sıyrılıp kalıcı bir marka olmak buna bağlıdır.

Eşarp Şal Standları Çeşitleri

Eşarp standları, farklı malzemelerden üretilebilir ayrıca sergilenecek eşarp sayısı ve ebatına göre çeşitlilik gösterir. Daha önce belirttiğimiz gibi, bu standlar ahşap, plastik, metal plaka yada metal tel malzemeler kullanılarak üretilir. Neredeyse eşarp, şal ve benzeri ürün satan her mağazada eşarp standları ile karşılaşabiliriz.

Eşarplar standların üzerine serilerek mi sergilenecek yoksa asılarak mı gibi sorulara cevap vererek stand çeşitlerinden ihtiyacımız olana karar verebiliriz. Ve yine markamıza göre hangi geometrik şekilde bir stand ihtiyacımız olduğuna da karar vermemiz gerekmektedir.

Sonuç olarak Eşarp standı çeşitleri, tamamen satıcının ihtiyaçlarına ve hayal gücü ile sınırlıdır. Duvar rafları, askılı orta standlar, ayaklı standlar, hatta küçük numunelerin sergilenebileceği küçük tezgah üstü standlar sık kullanılan eşarp stand çeşitlerindendir.

Eşarp Standları

Eşarp Standları Fiyatları

Genellikle uygun fiyatlara sahip olan eşarp standları da ebatlarına, şekline ve çeşitlerine göre göreceli olarak yüksek fiyatlara sahip olabilmektedir.

Standart hazır modellerin fiyatları daha uygundur ancak özel tasarım ürünlerin fiyatları ister istemez daha yüksek olacaktır.

Fiyat stand seçiminde önemli bir kriter olsa da, üretimi kaliteli, tasarımı kuvvetli firmalar ile çalışıp seçimi ona göre yapmakta fayda vardır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.